İstanbul Vize Merkezi

İstanbul Vize Başvurusu

İstanbul Vize Merkezi olarak her ülkeye yapılacak olan vize başvurularını sizin adınıza gerçekleştirmekteyiz. İstanbul merkez başta olmak üzere; Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kartal, Kadıköy, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Küçükçekmece, Kağıthane, Güngören, Gaziosmanpaşa, Fatih, Esenyurt, Esenler, Eyüpsultan, Çatalca, Büyükçekmece, Beyoğlu, Beylikdüzü, Beşiktaş, Bayrampaşa, Başakşehir, Bakırköy, Bahçelievler, Bağcılar, Avcılar, Arnavutköy üzerinden başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz. Telefon numaralarımız 0532 176 62 46 ve 0850 228 43 53, email adresimiz [email protected] ile hemen başvuruda bulunmanız mümkündür.

Isparta Vize Merkezi

Istanbul'da bugün nereye gitsem?

İstanbul’da gün içerisinde Ayasofya Cami’ye gidilebilir.

Istanbul'da 1 günde neler yapılır?

İstanbul’da 1 günde çok fazla şey yapılır. Camiler, müzeler ziyaret edilip, muhteşem deniz manzarası seyredilebilir.

Sevgiliyle istanbulda nereye gidilir?

Kız Kulesi

Galata Kulesi

Galata Köprüsü

Rumeli Hisarı

Pierre Loti Tepesi

Çamlıca Tepesi

Emirgan Korusu

Fatih Korusu, sevgiliyle gidilebilecek romantik rotalardır.

Vize Başvurusu Yapılan İller

İstanbul vize merkezi başvurusu çok kolay bir biçimde yapılıyor. Bunun için aracı kurum olarak tanımlanmış olan şirketin süreci daha basit bir hale getirdiğini hemen ifade etmek lazım. Başvuruyu daha farklı kentler üzerinden de gerçekleştirmek mümkündür. Günümüzde hem iletişim yöntemlerinin çok hızlı bir biçimde gelişmesi hem de internetin kullanılması sayesinde Türkiye sınırları içerisindeki her şehir üzerinden İstanbul vize işlemi yapılabilir.

Bu noktada hiçbir sınırlamanın olmaması büyük bir şans olarak dikkat çekiyor. İşlemler için ilk olarak firmayı aramak gerekmekte. Bunu cep telefonu üzerinden yapabilmeniz mümkündür. Aynı zamanda email adresi de kullanılır. Size yollanan evrak listesine göre belgeleri hazırlamak önem arz eder. Böylelikle süreç de başlamış olur. 81 il ve ilçelerinden başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

İstanbul Vize Merkezi
İstanbul Vize Merkezi

Vize Dosyası Nasıl Hazırlanır

Vize dosyası hazırlama: İstanbul vize merkezi ofisi tarafından size bildirilmiş olan evrak listesi içinde talep edilen birden çok belge vardır. Bunları dikkatli bir biçimde hazırlamak büyük önem arz ediyor. Şu şekilde hareket edilmelidir;

  • Pasaport istenen ilk şeydir. En az 6 aylık geçerliliğinin bulunması esastır. Yıpranmamış olması şarttır.
  • Bunun yanı sıra konsolosluk sitesinden edinebilecek vize başvuru formu ve seyahat nedeninizi açık bir biçimde ifade edeceğiniz dilekçeyi de doldurmak gerekiyor.
  • Biyometrik fotoğraf 35X45 mm ölçülerinde olmalıdır. Genellikle en az 2 tane olmak üzere talep ediliyor.
  • Hem uçak bileti hem de otel rezervasyonları istenmektedir.
  • Seyahat sağlık sigortasını unutmamak lazım.
  • Meslek evrakları, vizeyi isteyen ülkeye göre mülk kayıtları ve banka hesap dökümü hazır olmalıdır.
  • İkametgah, nüfus kayıt örneği ve son olarak kimlik fotokopisi de bulundurulur.

İstanbul vize merkezi işlemleri tüm bunların hazırlanmasından sonra hemen başlatılır. Aracı kurumun bu noktada tercih edilmesi genel olarak büyük bir avantajdır.

Vize İstemeyen Ülkelere Nasıl Gidilir?

Vize İstemeyen Ülkeler: İstanbul vize işlemi olmadan gidebileceğiniz birçok farklı ülke söz konusudur. Bunların bir kısmında 30 bazılarında ise 90 güne kadar vize olmadan kalmanız mümkündür. Süreç son derece basittir. İhtiyacınız olan şeylerin başında pasaport geliyor. Bunun en az 6 aylık olacak şekilde bir geçerliliğe sahip olması gerekmekte. Biyometrik fotoğraf da kriterlerin arasında dikkat çekiyor.

Biletinizi aldıktan sonra iki farklı belgenin olması gerekmekte. Bunlardan birisi seyahat sağlık sigortasıdır. Çok yüksek olmayan bir ücret karşılığında hemen sahibi olabilirsiniz. Diğeri de kalacağınız yeri gösteren rezervasyondur. Tüm bunların sağlanmasının ardından hemen yola koyulabilirsiniz. Andorra, Arnavutluk, Azerbaycan, Belarus, Bosna Hersek, Gürcistan, Karadağ, KKTC gibi ülkeler İstanbul vize olmadan gidilebilecek bazı yerlerin arasında dikkat çekiyor.

İstanbul Vize Merkezi Vize İçin Nasıl Randevu Alınır?

İstanbul Vize merkezi başvurusu nasıl yapılır: İstanbul vize işlemleri için randevu almak iki farklı şekilde karşımıza çıkıyor. Artık birçok ülke aracı kurumlar üzerinden vize alımını kabul ettiği için buna gerek kalmaz. Tüm işlemleri ilgili firmalar başarılı bir biçimde ve aynı zamanda hiç zaman kaybetmeden tamamlarlar. Bundan doları randevuyu almak gibi bir durum söz konusu değildir.

Ancak vize kuralları ve şartları genellikle zor olan, aynı zamanda aracı kurumlarla çalışmayan ülkelerde randevu almak bir zorunluluk olarak dikkat çekiyor. Bu anlamda konsolosluk ya da fahri konsoloslukların tercih edilmesi lazım. Resmi siteleri söz konusu olduğundan ilgili web alanından erişim sağlayarak hemen kaydınızı oluşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra telefon üzerinden de işlemlerin yapılabileceği ülkelerin bulunduğunu hemen ifade etmek lazım. Tüm bunların ardından sizden istenmiş olan ilgili evrakları sorunsuz bir biçimde hazırlamalı ve bir dosya içerisine koymalısınız. Randevuya bu şekilde gitmek temel bir kuraldır.

Amerika’ya gitmek isteyen kişiler Amerika Turist vizesi >>>vizerandevu.com/amerika-turist-vizesi-nasil-alinir/ sayfamızdan bilgi alabilir.

Vize Merkezi

Vize Merkezi dünyanın pek çok yerine vize alabilmeniz için sizlere destek olur ve vize sürecinizi daha kolay bir hale getirir. Özellikle vize konusunda deneyimsiz olan kişiler için bu prosedürleri yürütür ve destek olur. Bu sayede vizeleriniz çok daha kolay çıkacaktır ve vize çıkma oranlarını da ciddi olarak arttırmaktadır.

Vize Merkezi Telefon

Vize Merkezi 20 yıllık bir deneyime sahiptir ve pek çok kişi Vize Merkezi sayesinde vize alabilmiştir. Bu açıdan deneyim önemli bir faktördür ve son yıllarda popülerliğini katlamıştır. Vize Merkezi’nin kendine ait bir telefonu olmayıp ülkenin pek çok yerinde ofisi bulunmaktadır ve onların telefonlarından size en yakın olan tercih edilmelidir.

Vize Merkezi Ankara

20 yıl kadar deneyime sahip olan Vize Merkezi, Ankara’da da hizmet etmektedir. Vize Merkezi Ankara adresine gidebilir veya isterseniz telefon numarası ile irtibat kurabilirsiniz. Vize Merkezi en bilinen ve tercih edilen vize şirketi olarak Ankara’da da sizlerin en kısa sürede ve en az evrak ile vize almanızı sağlayacaktır.

Vize Danışmanlık Ankara

Vize Merkezi sayesinde Ankara’da veya çevresinde yaşayan biriyseniz buradan iletişime geçebilir ve vize sürecinizi kolaylaştırabilirsiniz. Başvuru tarihiniz, vize evraklarınız ve sağlık sigortanız gibi pek çok konuda sizlere uygun fiyatlara kaliteli hizmet verilmektedir. Vize danışmanlık merkezlerinin başında gelen Vize Merkezi sizler için en iyi tercih olacaktır. Tüm hizmetleri kaliteli olup hangi ülkeye giderseniz gidin bu süreç hakkında deneyimli insanlar ile çalışılmaktadır.

Vize Danışmanlık Merkezi

Vize Merkezi, en önde gelen vize danışmanlık merkezi olmaktadır. Vize Merkezi sayesinde en üst düzey danışmanlık hizmetini alabilirsiniz. Bu hizmet ile vize hizmetlerinden en hızlı biçimde karşılık alabilirsiniz. Bunların başında da vize almak ve ülke dışına çıkmak gelmektedir.

İstanbul Vize Merkezi Video;

İstanbulAdalar Vize BaşvurusuArnavutköy Vize BaşvurusuAtaşehir Vize BaşvurusuAvcılar Vize BaşvurusuBağcılar Vize BaşvurusuBahçelievler Vize BaşvurusuBakırköy Vize BaşvurusuBaşakşehir Vize BaşvurusuBayrampaşa Vize BaşvurusuBeşiktaş Vize BaşvurusuBeykoz Vize BaşvurusuBeylikdüzü Vize BaşvurusuBeyoğlu Vize BaşvurusuBüyükçekmece Vize BaşvurusuÇatalca Vize BaşvurusuÇekmeköy Vize BaşvurusuEsenler Vize BaşvurusuEsenyurt Vize BaşvurusuEyüp Vize BaşvurusuFatih Vize BaşvurusuGaziosmanpaşa Vize BaşvurusuGüngören Vize Başvurusuİstanbul Vize BaşvurusuKadıköy Vize BaşvurusuKağıthane Vize BaşvurusuKartal Vize BaşvurusuKüçükçekmece Vize BaşvurusuMaltepe Vize BaşvurusuPendik Vize BaşvurusuSancaktepe Vize BaşvurusuSarıyer Vize BaşvurusuŞile Vize BaşvurusuSilivri Vize BaşvurusuŞişli Vize BaşvurusuSultanbeyli Vize BaşvurusuSultangazi Vize BaşvurusuTuzla Vize BaşvurusuÜmraniye Vize BaşvurusuÜsküdar Vize BaşvurusuZeytinburnu Vize Başvurusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×