İstanbul

İstanbul şehrinden kolaylıkla vize başvurusunun yapılması mümkündür. Her daim konsoloslukların tercih edilmesi yerine, yetkilendirilmiş olan aracı kurumumuzu kullanmanız, birden çok konuda size avantaj sağlayacaktır.

Gidilecek olan ülkenin resmi sitesinden doldurulması ve aynı zamanda imzalanması gerekli bir form vardır. Bu işlem sonrasında dilekçenizi yazmalı, size en uygun saatte mutlaka randevunuzu oluşturmalısınız. İstanbul vize işlemlerinin ilk aşaması bu şekildedir.

Ardından ise harcın ödenmesine geçilir. Ülke konsoloslukları aynı zamanda aracı kurumumuz bu konuda detaylı bilgiyi vermektedir. Tek bir yöntem üzerinden ödemenin yapılması önem arz eder ve bu da klasik banka havalesi şeklindedir.

Güvenlik nedenlerinden dolayı birçok farklı ülke biyometrik işlemlerin yapılmasını bir zorunluluk olarak kabul eder. Bu noktada boyutları belli olan 2 fotoğraf ve parmak izi kaydı her zaman istenilen işlemlerin içinde yer alır.

İstanbul vize sürecinde evrak temini de söz konusudur. Buna göre pasaport, seyahat poliçesi, kimlik kartının sureti, tam vukuatlı nüfus kayıt örneği, banka hesap özeti, rezervasyon ile alakalı evraklar sunulmalıdır.

  • İstanbul Vize Merkezi

    İstanbul Vize Merkezi

    İstanbul Vize Merkezi olarak her ülkeye yapılacak olan vize başvurularını sizin adınıza gerçekleştirmekteyiz. İstanbul merkez başta olmak üzere; Adalar, Ataşehir,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×