Güngören Vize Başvurusu

Güngören vize başvurusu yapılırken dikkat edilecek birçok husus vardır. Başarılı bir yönlendirme olmalıdır. Bunu sağlama konusunda sektörün deneyimli isimlerinden birisi olan şirketimiz, her zaman en iyi hizmeti vermektedir.

Güngören vize başvurusu çerçevesinde amaca göre hareket edilir. Transit, akraba ziyareti, aile birleşimi, eğitim ve çalışma vizesi olarak tanımlanmış olan birden çok kategori söz konusudur.

Turistik vize, Türk vatandaşlarının en çok aldığı vize olmasından dolayı bunun şartlarını çok iyi bir biçimde bilmek gerekmektedir. Konsolosluk randevusu, form doldurma, parmak izi verme, dilekçe yazma gibi temel süreçlerin olduğunu hiçbir şekilde unutmayın.

Aynı zamanda vize ödeme işlemleri de bu aşamaların içinde vardır. Farklı bir para birimi olarak tanımlanmış olsa bile Türk Lirası her zaman kabul edilmektedir. Ödeme sistemi ise banka havalesidir.

Güngören vize başvurusu en son aşamasında evrakların toplanması gerekmektedir. Seyahat sağlık poliçesi, banka hesap özeti, SGK’dan alınacak olan belge, maaş bordrosu, pasaport, rezervasyon kayıt ve belgeleri, tam vukuatlı nüfus kaydı, kimlik kartının fotokopisi bunların içindedir.

  • İstanbul Vize Merkezi

    İstanbul Vize Merkezi

    İstanbul Vize Merkezi olarak her ülkeye yapılacak olan vize başvurularını sizin adınıza gerçekleştirmekteyiz. İstanbul merkez başta olmak üzere; Adalar, Ataşehir,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×