Büyükçekmece Vize Başvurusu

Büyükçekmece vize başvurusu ile alakalı merak eden hususların tümü yazımızda. Ülke ve vize tipine karar verdikten sonra bunun için istenen evrakları birer birer toplamak gerekmekte. Ayrıca ödenmesi gereken bir harç ücreti de söz konusu olduğundan bu kuralın unutulmaması lazım.

Büyükçekmece vize başvurusu için aracı şirketimizin yönlendirmesi ve vereceği başarılı hizmet sayesinde herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmanız söz konusu değildir. Hem formun doldurulması hem de dilekçenin yazılması ilgili hizmetlerin içinde bulunur.

Büyükçekmece vize başvurusu aynı zamanda ödeme sürecinin de olması anlamına geldiğinden, bu parayı TL olarak konsolosluğun özel banka hesap numarasına yatırmak gerekmektedir.

Her zaman vize alımı sırasında fotoğrafın talep edilmesi söz konusudur. Bunun özelliklerinin başında ise biyometrik olması ilk sırada gelmektedir. Aynı zamanda dikkat edilecek bir başka husus ise ülke konsolosluğunun tanımladığı ebattır.

Seyahat sağlık sigortası, pasaport, form, başvuru dilekçesi, kimlik kartının sureti, tam vukuatlı nüfus kayıt örneği, daha önce alınmış vizeler, banka hesap dökümü ve mesleği gösteren evraklar temin edilmelidir.

  • İstanbul Vize Merkezi

    İstanbul Vize Merkezi

    İstanbul Vize Merkezi olarak her ülkeye yapılacak olan vize başvurularını sizin adınıza gerçekleştirmekteyiz. İstanbul merkez başta olmak üzere; Adalar, Ataşehir,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×