Fatih Vize Başvurusu

Fatih vize başvurusu online birtakım işlemlerin yapılmasının zorunlu olduğu bir süreçtir. Vize alımında aracılık eden firmamız ile bu süreçte bir sorunla karşı karşıya kalmazsınız. Evrak temini ve diğer tüm aşamalar başarılı bir biçimde tamamlanır.

Fatih vize başvurusu yapmak için öncelikle vize türüne karar vermelisiniz. En fazla tercih edilen ise turistik adıyla bilinen izindir. Bunun yanı sıra gerek aile birleşimi gerekse çalışmak için yurtdışına giden Türkler de söz konusudur. Süreç buna göre değişir.

Fatih vize başvurusu çerçevesinde konsolosluk randevusunun alınması mühimdir. Belirtilmiş olan saatte oraya giderek hem belgeleri vermek hem de parmak izi işlemini tamamlamak şarttır. Aracı kurum ile evrakları kargo üzerinden postalamak mümkündür.

Pasaportsuz vize alımı gibi bir durum yoktur. Ayrıca her Türk vatandaşından seyahat sağlık sigortası da talep edilmektedir. Buna ek olarak otel ile uçuş rezervasyon bilgileri sunulur.

Tüm bunlara ek olarak kimlik kartının sureti, banka döküm özeti, mesleki durumu gösteren evraklarla beraber başvuru sürecini rahatlıkla tamamlayabilirsiniz.

  • İstanbul Vize Merkezi

    İstanbul Vize Merkezi

    İstanbul Vize Merkezi olarak her ülkeye yapılacak olan vize başvurularını sizin adınıza gerçekleştirmekteyiz. İstanbul merkez başta olmak üzere; Adalar, Ataşehir,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×