Isparta Vize Merkezi

Isparta Vize Başvurusu

Isparta Vize Merkezi olarak yurtdışına farklı nedenlerden dolayı gitmek isteyen kişiler için vize faaliyetlerimizi sorunsuz bir biçimde yapmaktayız. Isparta merkez başta olmak üzere, Aksu, Atabey, Eğirdir, Gelendost, Gönen, Keçiborlu, Senirkent, Sütçüler, Şarkikarağaç, Uluborlu, Yalvaç ve Yenişarbademli ilçelerinden vize başvurunuzu sorunsuz bir biçimde yapabilirsiniz. Telefon numaralarımız ise 0532 176 62 46 ve 0850 228 43 53 şeklindedir. Ayrıca bize [email protected] üzerinden de ulaşmanız mümkündür.

Vize Başvurusunda Adli Sicil Kaydı

Isparta vize başvurusu sorunsuz bir biçimde yapılırken, bunun için talep edilmiş olan belgelerin de temin edilmesi gerekiyor. Bu noktada özellikle daha önce suça karışıp karışmadığınızı gösteren adli sicil kaydının büyük bir öneme sahip olduğunu hemen ifade etmek lazım. Isparta vize işlemlerinde ilgili evrakın temin edilmesi gerekmektedir.

Bunu yapabilmek için iki farklı yolu tercih edebilirsiniz. Son derece klasik olmasıyla dikkat çeken Adliye binasına gitmek, belgenin alınması anlamına geliyor. Burada özel tasarlanmış olan bir kağıdın doldurulması gerekmekte. Sizden istenen bilgilerin tümünü yazmanı lazım. Çok kısa bir süre içerisinde hemen sonuç alabilirsiniz.  Isparta vize merkezi vize başvurusu yapılacak olan ülkenin talep ettiği dilde olması gerekmektedir.

Aynı zamanda e devlet üzerinden de belgenin alınması konusunda hiçbir sorun söz konusu değildir. Burada yer alan yabancı dilde evrakın elde edilmesi seçeneğini kullanmak gerekmektedir. Sadece dakikalar içerisinde belgenin sahibi olabilirsiniz.

Isparta Vize Merkezi
Isparta Vize Merkezi

Isparta Vize Merkezi-Vize Evrakları Nasıl Hazırlanır?

Isparta vize merkezi ofisi size gerekli olan evrakların tümünü sunar. Bunlar ve hazırlanması şöyledir;

 • Pasaportunuzun olması şarttır. Nüfus müdürlükleri üzerinden hemen başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz.
 • Biyometrik olarak bilinen fotoğraf çektirilmelidir.
 • Bunun yanı sıra ikametgah belgesi, nüfus kayıt örneği hemen e devlet sistemi üzerinden alınmalıdır.
 • Kimlik fotokopisi unutulmaması gereken bir belge olarak karşımıza çıkıyor.
 • Mülkünüze dair kayıtlar bir zorunluluk değildir. Ancak bulunması sizin için avantajdır. Onaylı fotokopileri talep edilmektedir.
 • Ekonomik durumunuzu açık bir biçimde gösteren banka döküm hesabı da bulunmalıdır.
 • Seyahat sigortası, uçak biletinin fotokopisi ya da buna dair olan rezervasyon hazırlanmalıdır.
 • Aracı kurum üzerinden yapılacak olan işlemlerde gerek dilekçe gerekse başvuru formu sizin adınıza sorunsuz bir biçimde doldurulmaktadır.
 • Ayrıca Isparta vize işlem ücretinin ödenmesi gerektiğini ve buna dair dekontu ekleyeceğinizi hiçbir şekilde unutmamanız lazım.

Vize İçin Muvafakatname Nasıl Alınır?

Muvafakatname nedir: Isparta vize merkezi vize işlemleri yapmak isteyen, 18 yaşını doldurmamış olan kişilerin bulunması halinde, buna dair noter üzerinden bir belge alınmak zorundadır. İşte buna muvakatname adı verilmektedir. İlgili kişi hem tek başına hem de yanında birisi olduğu halde yurtdışına çıkmak istiyorsa bu evrakın bulunması temel bir kural olarak kabul edilmektedir. Aksi halde seyahat vizesi alınması söz konusu değildir. Bunun anlamı; çocuğun hem tek başına, bir aile bireyiyle ya da başka bir kişiyle seyahat etmesinin önünde hiçbir engelin olmayacağıdır.

Bunun alınma süreci ve dikkat edilecek olanlar ise şöyledir;

 • Belgeyi sadece noterler vermektedir.
 • Tek tip olması esastır.
 • Aile bireyleri üzerinden bunun oluşturulması her daim sizin için avantaj olacaktır.
 • Notere ilgili kişinin hem annesinin hem de babasının beraber gitmesi gerekmektedir.
 • Nüfus cüzdanları talep edilir. Çocuk adına çıkarılmış olan kimlik kartının da kesinlikle ibraz edilmesi şarttır.
 • Aile bireylerinden birisi hayatta değilse, böyle bir durumda sağ olan bireyin çocuğun nüfus cüzdanının yanı sıra aynı zamanda öğrenci belgesini de sunması gerekmektedir.
 • Eğer boşanma durumu söz konusu ise velayet kimin üzerindeyse onun noterde çocukla beraber hazır bulunması esastır.

Tüm bunlara başarılı bir biçimde uyulması halinde hiçbir sorun çıkmaz.

Vize Nasıl Çıkarılır?

Isparta vize merkezi başvurusu nasıl yapılır: Isparta vize süreci çerçevesinde her daim aracı olarak tanımlamış olan kurumlar daha büyük bir avantaj sunmaktadır. Bunun için bizi tercih ederek, aşamaların daha kısa bir zaman dilimi içerisinde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Öncelikle belgeler edinilir. Talep edilen tüm evrakların eksiksiz bir biçimde sunulması esastır. Bunun sonrasında ödeme yapılır ve belgeler de kargo yoluyla yollanır. Aksaklık olmaması durumunda başvurduğunuz vize 5 gün sonra çıkar ve size gönderilir.

Hollanda’da yatırım yapmak isteyen kişiler Hollanda Ticari vize >>> vizerandevu.com/hollanda-ticari-vize/ sayfamızdan bilgi alabilir.

Isparta Vize Merkezi Video;

IspartaAksu Vize BaşvurusuAtabey Vize BaşvurusuEğirdir Vize BaşvurusuGelendost Vize BaşvurusuGönen Vize BaşvurusuIsparta Vize BaşvurusuKeçiborlu Vize BaşvurusuŞarkikaraağaç Vize BaşvurusuSenirkent Vize BaşvurusuSütçüler Vize BaşvurusuUluborlu Vize BaşvurusuYalvaç Vize BaşvurusuYenişarbademli Vize Başvurusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp
 • ×