Beylikdüzü Vize Başvurusu

Beylikdüzü vize başvurusu yaparken, konsolosluk randevusunun alınması gerekiyor. Bu işlem gidilecek ülkeye göre farklılık arz eder. Aynı zamanda aracı kurumların bu süreç içinde tercih edilmesi sayesinde, eksik evrak gibi bir durumla karşı karşıya kalmamış olursunuz.

Beylikdüzü vize başvurusu için kurumumuz üzerinden gerekli aşamaları başlatmalı ve öncelikle bir randevu talep etmelisiniz. Ödeme işlemleri nakit olarak ve TL şeklinde çok kısa süre içerisinde sona erer.

Beylikdüzü vize başvurusu yaparken form doldurmak, ülke fark etmeden karşımıza çıkan çok standart bir prosedür olarak dikkat çeker. Buna ek olarak dilekçe yazmak, seyahatin nedenlerini belirtme açısından büyük bir önem arz eder.

Her zaman sizden iki adet de resim istenir ancak bunların mutlaka biyometrik özelliklere sahip olması şarttır. Böylelikle vize için gerekli olan fotolar sağlanmış olacaktır.

Başvuru sırasında konsolosluklar; vize formu, dilekçe, harcın ödendiğini gösteren dekont, pasaport, kimlik fotokopisi, iş ve banka hesap bilgileri, tam vukuatlı nüfus kayıt örneği, rezervasyon evraklarını talep etmektedir. Seyahat sağlık sigortası da önem arz eder.

  • İstanbul Vize Merkezi

    İstanbul Vize Merkezi

    İstanbul Vize Merkezi olarak her ülkeye yapılacak olan vize başvurularını sizin adınıza gerçekleştirmekteyiz. İstanbul merkez başta olmak üzere; Adalar, Ataşehir,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×