Esenler Vize Başvurusu

Esenler vize başvurusu sayesinde yabancı ülkeye gitmek için gerekli olan iznin sahibi olmak konusunda bir sıkıntı yoktur. Bunun yanı sıra işlemlerde her zaman konsoloslukların tercih edilmesi zorunluluğu söz konusu değildir. Çünkü birçok aracı işletme de bu anlamda size yardımcı olur.

Esenler vize başvurusu yapmak isteyen Türk vatandaşlarının birden çok biyometrik işlem için randevu alması gerekmektedir. Bunun en güzel örneği ise parmak izi verilmesidir. İki tane biyometrik resim de konsoloslukların talepleri içinde yer alır.

Bunun yanı sıra form, konsolosluk web alanından ya da işletmemizin sunduğu siteden rahatlıkla temin edilir. Her türlü bilginin belirtilmesinden sonra dilekçenizi de yazmalısınız.

Ödeme yani harç parasının yatırılması ilgili süreç içerisinde dikkat çeker. Ülkelerin belirtmiş olduğu miktar net şekilde ifade edilir. Buna uyum sağlayarak ve TL biçimde ödeme tamamlanmalıdır.

Esenler vize başvurusu sürecinde kimlik kartının sureti, pasaport, seyahat sağlık sigortası, bankadan kolaylıkla temin edilecek hesap döküm verileri, kalınacak yerin rezervasyon bilgileri temin edilmeli ve verilmelidir.

  • İstanbul Vize Merkezi

    İstanbul Vize Merkezi

    İstanbul Vize Merkezi olarak her ülkeye yapılacak olan vize başvurularını sizin adınıza gerçekleştirmekteyiz. İstanbul merkez başta olmak üzere; Adalar, Ataşehir,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×