Beyoğlu Vize Başvurusu

Beyoğlu vize başvurusu yapmak basittir. Artık tüm konsoloslukların resmi sitesi üzerinden hemen sürecin başlatılması hususunda bir sorun yoktur. Yetki sahibi olan aracı firmalar ise vize alımının daha rahat olması anlamına geliyor. İstenen her türlü doküman tam olmak zorundadır.

Beyoğlu vize başvurusu için şirketimiz hizmet vermektedir. İlk işlem olan randevu alınması bu noktada çok basit olmasıyla dikkat çeker. Bunun yanı sıra form doldurarak, bilgileri vermeniz, dilekçeyi yazarak bunu sunmanız mühim detaylardır.

Beyoğlu vize başvurusu sürecinde aynı zamanda ödeme olarak tanımlanmış harcın yatırılması çok dikkat çekici ve zorunlu olan bir işlemdir. Banka havalesi her zaman geçerli olmakla beraber TL de kabul görmektedir.

Seyahat süresini kapsaması koşulu ile sağlık sigortası olmadan vize alımı gibi bir durum söz konusu değildir. Bunun teminat miktarının minimum 30000 Euro olması gerekmekte.

Aynı zamanda sizden istenen diğer evraklar; kimlik sureti, pasaport, vukuatlı nüfus kayıt örneği, rezervasyon, mali durum ve ayrıca mesleği gösteren belgelerin hiçbir eksik olmadan hazırlanması şarttır.

  • İstanbul Vize Merkezi

    İstanbul Vize Merkezi

    İstanbul Vize Merkezi olarak her ülkeye yapılacak olan vize başvurularını sizin adınıza gerçekleştirmekteyiz. İstanbul merkez başta olmak üzere; Adalar, Ataşehir,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×