Adalar Vize Başvurusu

Adalar vize başvurusu konsolosluğa gitmeden yapılabilmektedir. Bu durum seyahat edilecek olan ülkenin hangisi olduğuna göre değişir. Özellikle süreç içerisinde randevu alımı gibi temel bir işlemin bulunduğunu bilmek gerekmekte.

Adalar vize başvurusu yapılırken randevuya göre ilgili merkezde hazır bulunulmalıdır. Birçok ülke Türk vatandaşlarından parmak izi istemektedir. Formu doldurmak ise ilgili sürecin bir parçasıdır.

Adalar vize başvurusu sırasında seyahat nedenini açıklamak mühimdir. Bunu da bir dilekçe üzerinden gerçekleştirmek lazım. Bunun yanı sıra talep edilmiş ücretin ödenmesi lazım.

İstenilen evrakların içinde yer alan belgelerin temininde firmamızın desteği sizin için işlemlerin kolay olmasını sağlar. Seyahat sağlık sigortası bunlardan birisidir. Bunun yanı sıra bir pasaportun olması da gerekmekte. Geçerlilik süresine dikkat edilir.

Bunun haricinde ise kimlik kartının çekilmiş olan bir sureti, bankadan alınması çok basit olan hesap döküm özeti, mesleği gösteren evrak, otel konaklama rezervasyon belgesi, tam vukuatlı nüfus kayıt örneği, SGK işe giriş bildirgesi, eskiden alınmış olan vizeler bulunmalıdır. Bu sayede konsolosluk incelemeyi başlatır.

  • İstanbul Vize Merkezi

    İstanbul Vize Merkezi

    İstanbul Vize Merkezi olarak her ülkeye yapılacak olan vize başvurularını sizin adınıza gerçekleştirmekteyiz. İstanbul merkez başta olmak üzere; Adalar, Ataşehir,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×