Sancaktepe Vize Başvurusu

Sancaktepe vize başvurusu sayesinde yabancı ülke ziyareti sorunsuz bir biçimde gerçekleştirilir. Alınması gereken resmi bir izin olan vize, para karşılığında elde edilir. Bunun için tanımlanmış olan bir süreç, toplanması gereken dokümanlar söz konusudur. Vize harcının ödenmesi de esastır.

Sancaktepe vize başvurusu yapabilmek her zaman belli işlemlerin tamamlanması ile mümkündür ve birisi randevu alımıdır. Bunun nedeni ise parmak izi vermenin birçok ülke tarafından artık bir zorunluluk olarak kabul edilmesidir.

Dilekçe yazarak, konsolosluğa neden ilgili ülkeye gitmek istediğinizi açıklamak zorundasınız. Tüm bunların yanı sıra dikkat çeken bir diğer nokta ise biyometrik resim çekilmesidir. Özel formu da doldurmayı unutmayın.

Ödenmesi gereken bir harç ücreti mevcuttur. Bunun miktarı ise ülke konsoloslukları tarafından ifade edilmiştir. Bu sayede gerekli olan işlemlerin çok büyük bir kısmı tamamlanır ve en son aşamaya geçilir.

Sancaktepe vize başvurusu yaparken; pasaport, bankadan alınacak hesap döküm özeti, kimlik kartı sureti, vukuatlı kayıt örneği, tüm rezervasyon evrakları konsolosluğa mutlaka yollanmak zorundadır.

  • İstanbul Vize Merkezi

    İstanbul Vize Merkezi

    İstanbul Vize Merkezi olarak her ülkeye yapılacak olan vize başvurularını sizin adınıza gerçekleştirmekteyiz. İstanbul merkez başta olmak üzere; Adalar, Ataşehir,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×