Kağıthane Vize Başvurusu

Kağıthane vize başvurusu için konsolosluklar ve aynı zamanda yetkilendirilmiş olan aracı kurumların tercih edilmesi noktasında bir sorun yoktur. Belli bir süreç içerisinde; ödeme yapmak, başvuruda bulunmak, belge toplamak ve bunları iletmek basittir.

Kağıthane vize başvurusu için hemen randevunuzu size uygun olan bir zaman dilimi içerisinde almanız gerekmekte. Bunun yanı sıra bir form da kurallara uygun şekilde doldurulmalıdır. Dilekçe ise sürecin bir parçasıdır.

Kağıthane vize başvurusu için evrakların hazır olması gerekmekte. Bunların bir kısmını, işletmemiz size çok hızlı bir biçimde ve konsolosluğun talep ettiği şekilde sağlamaktadır. Seyahat sağlık sigortası bunun en güzel örneğidir.

Vize başvurusunda resim çektirmek gerekmektedir. Bunun tarihi ise 3 aydan eski olmamalıdır. Bazı ülkeler ise 6 aya kadar bunu kabul etmektedir. Aynı zamanda dikkat çeken bir diğer nokta ise parmak izi verilmesidir.

Diğer belgeler ise kimlik kartının fotokopisi, tam vukuatlı nüfus kaydı örneği, pasaport, tüm rezervasyonlara ait olan kayıtla, bankadan alınacak hesap döküm belgesi şeklindedir. Eksik olmamasına dikkat edilmelidir.

  • İstanbul Vize Merkezi

    İstanbul Vize Merkezi

    İstanbul Vize Merkezi olarak her ülkeye yapılacak olan vize başvurularını sizin adınıza gerçekleştirmekteyiz. İstanbul merkez başta olmak üzere; Adalar, Ataşehir,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×