Başakşehir Vize Başvurusu

Başakşehir vize başvurusu şirketimizin her daim sahip olduğu yetki ve deneyim sayesinde çok kolay bir biçimde tamamlanır. İlgili evrakların temini ve diğer aşamaların başarılı şekilde gerçekleştirilmesi vize alımı anlamına geliyor.

Başakşehir vize başvurusu online bir süreç anlamına geliyor. Bunun için firmamızın resmi web sayfasının yapacağı yönlendirme sonrasında randevunuzu en kısa zaman dilimi içinde almanız mümkündür.

O ülkenin kendi dilinde hazırlanmış veya İngilizce olarak basılmış form, bir bilgilendirme kapsamında doldurulmak zorundadır. Konsolosluk dilekçesi ise kaleme alınırken, neden gideceğinizi net ifadelerle belirtmeniz bir mecburiyettir.

Bunun yanı sıra vize için ödenmesi gereken bir harç vardır. Parmak izi verilmesi birçok yabancı ülkenin talep ettiği işlemlerin içinde öne çıkar. 2 tane olmak üzere biyometrik resimlerin çekilmesinden sonra diğer evrakları hemen temin etmeye başlayabilirsiniz.

Başakşehir vize başvurusu; pasaport, seyahat sağlık poliçesi, banka hesap dökümü, dilekçe, otel rezervasyonu, uçuş bilgilerini gösteren belge, kimlik kartının sureti, tam vukuatlı olması zorunlu nüfus kayıt örneği ile kısa sürede tamamlanır.

  • İstanbul Vize Merkezi

    İstanbul Vize Merkezi

    İstanbul Vize Merkezi olarak her ülkeye yapılacak olan vize başvurularını sizin adınıza gerçekleştirmekteyiz. İstanbul merkez başta olmak üzere; Adalar, Ataşehir,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×