Kadıköy Vize Başvurusu

Kadıköy vize başvurusu sayesinde yabancı ülke seyahatlerinin yapılmasının önünde hiçbir engel yoktur. Vize türüne karar vermek, başvuruyu başlatmak, ilgili evrakları toplamak ve vize harcını ödemek gibi değişik aşamaların olduğunu görmekteyiz.

Kadıköy vize başvurusu randevunun alınması ile başlar. Bunun için konsolosluğa gitmeye gerek yoktur. Aracı işletme olarak kolay şekilde sürecin tamamlanmasını sağlamaktayız. Harç bedelinde banka havalesi yöntemi kullanılmalıdır. Hem TL hem de Euro ve dolar kabul görür.

Kadıköy vize başvurusu yaparken bir form doldurulur. İletişim ve kişisel bilgilerin yanı sıra anne, baba, eş ve çocukların verilerini de eklemek şarttır. Konsolosluğa direkt hitaben yazılacak dilekçe unutulmamalıdır.

Aynı zamanda biyometrik olarak tanımlanmış olan bir dizi işlem vardır. Parmak izi zorunluluğu bunların başında gelir. 2 tane resim talep edilmektedir. Birisi form üzerine eklenmek zorundadır.

Buna ek olarak şu evrakların tamamlanması lazım; pasaport, vukuatlı nüfus kayıt örneği, dilekçe, kimlik kartı sureti, sağlık poliçesi, SGK’dan alınacak işe giriş bilgisi, rezervasyon suretleri ve banka hesap döküm evrakı.

  • İstanbul Vize Merkezi

    İstanbul Vize Merkezi

    İstanbul Vize Merkezi olarak her ülkeye yapılacak olan vize başvurularını sizin adınıza gerçekleştirmekteyiz. İstanbul merkez başta olmak üzere; Adalar, Ataşehir,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×