Maltepe Vize Başvurusu

Maltepe vize başvurusu ile yabancı ülkeye giriş işlemleri çok basit bir biçimde yapılır. Türk vatandaşlarından vize isteyen ülkenin resmi konsolosluğu veya aracı olarak bilinen yetkilendirilmiş firmaların kolaylıkla tercih edilmesi mümkündür. Evrak toplamak, ödeme yapmak sürecin bir parçasıdır.

Maltepe vize başvurusu bir randevunun ilgili saatte konsolosluk ya da başvuru merkezinde bulunması nedeniyle alınmaktadır. İlk başvurularda, parmak izi verileceği için bunun temel kural olduğunu unutmamak gerekiyor.

Online ortam üzerinden edinilecek olan forma istenen bilgilerin tümü hiçbir hata olmadan yazılmalı, seyahatin tüm detayları ise nedenleri ile beraber özel dilekçe içerisinde belirtilmelidir.

Bunun yanı sıra istenen bir diğer şey ise harç ödendi dekontudur. Hem TL hem de ifade edilmiş olan para birimi üzerinden bunun ödenmesi hususunda bir problem yoktur.

Maltepe vize başvurusu evrakları ise; banka hesap özeti, pasaport, eski vize ve tüm pasaportlar, kimlik kartı sureti, seyahat sağlık sigortası, kimlik kartının fotokopisi, ikametgah, SGK işe girişini gösteren belge, tam vukuatlı nüfus kayıt örneğidir.

  • İstanbul Vize Merkezi

    İstanbul Vize Merkezi

    İstanbul Vize Merkezi olarak her ülkeye yapılacak olan vize başvurularını sizin adınıza gerçekleştirmekteyiz. İstanbul merkez başta olmak üzere; Adalar, Ataşehir,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×