Ataşehir Vize Başvurusu

Ataşehir vize başvurusu yaparken, aracı kurum ya da konsolosluk üzerinden hareket etme gibi iki farklı opsiyonun sunulmuş olduğunu hemen ifade etmek lazım. Randevu, evrak tamamlama, form doldurma gibi süreçler her zaman öne çıkar.

Ataşehir vize başvurusu sırasında dilekçenin ilgili ülke konsolosluğuna yazılması gerekmekte. Neden gideceğinizi ve seyahat planınızı açık şekilde belirtmelisiniz. Bunun için de firmamızdan alacağınız destekle dilekçe yazmalısınız.

Ataşehir vize başvurusu yapılırken bir harç bedeli öne çıkar. Banka havalesi üzerinden ve TL cinsinden ödenmesi konusunda hiçbir sorun söz konusu değildir.

Bunun yanı sıra sizden istenen evrakların da bulunduğunu unutmayın. Öncelikle biyometrik resim çektirilmelidir. En az 2 tane olması standart bir durum olarak tanımlanmaktadır. Arka fonda beyaz rengin bulunması bir ön şarttır.

En son olarak istenen evrakların neler olduğuna bakalım; pasaport, kimlik fotokopisi, banka hesap döküm özeti, maaş belgesi, uçak dönüş ve gidiş bilgisi, kalınacak olan tesisten alınacak rezervasyon, tam vukuatlı nüfus kayıt örneği, seyahat sağlık poliçesi şeklindedir.

  • İstanbul Vize Merkezi

    İstanbul Vize Merkezi

    İstanbul Vize Merkezi olarak her ülkeye yapılacak olan vize başvurularını sizin adınıza gerçekleştirmekteyiz. İstanbul merkez başta olmak üzere; Adalar, Ataşehir,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×