Çekmeköy Vize Başvurusu

Çekmeköy vize başvurusu üzerinden yabancı ülke seyahatlerinin çok kolay bir biçimde yapılması mümkündür. Vize kategorileri farklılık gösterdiği için buna göre yol haritasının çizilmesi önem arz eder. Bu anlamda konsolosluklar veya aracı tüm kurumlar tercih edilebilmektedir.

Form doldurmakla işlemler hemen başlatılır. Çekmeköy vize başvurusu sırasında bu ilgili evrakın edinilmesi ise konsolosluk sayfasından mümkündür. Firma olarak bunu hızlı şekilde sizin için temin etmekteyiz.

Ardından ise vizenin neden alınacağını bir dilekçe yazarak hemen dile getirmeli, bunun altına da imzanızı atmalısınız. Başvuru için talep edilmiş olan ücret kısa sürede havale sistemi ile ödenmelidir.

Gerek Schengen gerekse ABD vizesi için biyometrik bir parmak izi kaydının da sürecin içinde bulunduğunu unutmamak lazım. Bunların tamamlanması çok önemlidir.

Çekmeköy vize başvurusu için istenen belgelerin içinde ise 2 tane biyometrik fotoğraf, pasaport, seyahat sağlık poliçesi, hesap dökümü, işe giriş bilgisi, maaş bordrosu, kimlik kartı sureti, tam vukuatlı nüfus kayıt örneği, otel rezervasyonu, uçak dönüş ve gidiş bilgileri öne çıkar.

  • İstanbul Vize Merkezi

    İstanbul Vize Merkezi

    İstanbul Vize Merkezi olarak her ülkeye yapılacak olan vize başvurularını sizin adınıza gerçekleştirmekteyiz. İstanbul merkez başta olmak üzere; Adalar, Ataşehir,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×