Arnavutköy Vize Başvurusu

Arnavutköy vize başvurusu basit olduğu kadar aynı zamanda çok zaman alan bir işlem değildir. Özel ve yetkilendirilmiş olan başvuru merkezleri öne çıkarken, ilgili ülkenin konsolosluğunu tercih edebilirsiniz.

Arnavutköy vize başvurusu yapılırken hangi ülkeye gidileceği ve vizenin türü mühim olmasından dolayı buna göre seçimler tamamlanmalıdır. Bunun yanı sıra ücreti de TL olarak ödemek şarttır. Dilekçe ve form aşamaları mevcuttur.

Arnavutköy vize başvurusu, evraklar üzerinden tamamlanır. Geçerlilik süresi minimum 3 ay olan bir pasaportunuzun bulunması lazım. Konsolosluğa hiçbir şekilde gitmeye gerek kalmadan, aracı işletmemizin sunduğu özel hizmetler sayesinde evrakları bize yollamak yeterlidir.

Bunun yanı sıra 2 tane biyometrik resim çektirmeyi de unutmamak gerekmektedir. Tüm bunların tamamlanmasından sonra ise sıradaki işlem istenen evrakların temini ve gönderilmesidir.

Bunların içinde ise pasaport, kimlik kartı sureti, eski vizeler, seyahat sağlık sigortası, banka hesap döküm özeti, SGK’dan alınması şart olan işe giriş bildirgesi, tam vukuatlı nüfus kayıt örneği, dilekçe, form olmak zorundadır. Bu sayede işlemler bitmiş olur.

  • İstanbul Vize Merkezi

    İstanbul Vize Merkezi

    İstanbul Vize Merkezi olarak her ülkeye yapılacak olan vize başvurularını sizin adınıza gerçekleştirmekteyiz. İstanbul merkez başta olmak üzere; Adalar, Ataşehir,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×