Çatalca Vize Başvurusu

Çatalca vize başvurusu yapmak basit olmasının yanı sıra aynı zamanda iki farklı şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Bunlar aracı işletmeler ve konsolosluklardır. İstenen bazı belgeler vardır. Özellikle vize tipine göre hareket edilmesi gerektiğini hiçbir zaman unutmamak önemlidir.

Çatalca vize başvurusu konsolosluğa gitmeye gerek kalmadan yapılır. İşletme olarak uzun yıllardan beri vize işlemlerinin çok kolay bir biçimde tamamlanmasını sağlıyoruz. Temin edeceğimiz formu doldurmalısınız.

Hangi ülke ya da şehre gidilecekse, buna yönelik tüm nedenler ve seyahat planının içinde olduğu bir dilekçe yazılmak zorundadır. Bu konuda da profesyonel destek verilmektedir.

Harç ödemesi online bankacılık sistemleri sayesinde çok zor olmadan tamamlanır. Bunun yanı sıra biyometrik resim çektirilmesi ve yine biyometrik parmak izi verilmesi gibi tamamlanması şart olan süreçlerin bulunduğunu da unutmamak lazım.

Çatalca vize başvurusu yapılırken istenen evrakları hemen vermek gerekmekte. Banka döküm özeti, pasaport, uçuş rezervasyon bilgileri, kimlik kartı sureti, maaş bordrosu, mesleği gösteren evrak, tam vukuatlı nüfus kayıt örneği, otel rezervasyonu bunların içindedir.

  • İstanbul Vize Merkezi

    İstanbul Vize Merkezi

    İstanbul Vize Merkezi olarak her ülkeye yapılacak olan vize başvurularını sizin adınıza gerçekleştirmekteyiz. İstanbul merkez başta olmak üzere; Adalar, Ataşehir,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×