Eyüp Vize Başvurusu

Eyüp vize başvurusu yapmak konsolosluğun yanı sıra aracı kurumumuz sayfasında da tamamlanması mümkün olan bir işlem olarak karşımıza çıkar. Bunun yanı sıra vize alımı için verilmesi gereken birtakım evraklar da mevcuttur.

Eyüp vize başvurusu, gidilecek olan ülkenin kurallarına göre gerçekleştirilir. Ayrıca vize türü de önemlidir. Çünkü farklı kategoriler öne çıkar. Ticari, aile birleşimi, turistik bunların başında gelmektedir.

Eyüp vize başvurusu yaparken ödeme işlemi ilgili kriterler eşliğinde; sadece banka havalesi üzerinden kolaylıkla tamamlanmaktadır. Her zaman konsolosluklar, neden bu seyahati yapmak istediğinizi yazılı bir dilekçe üzerinden sizden talep etmektedir.

Aracı kurum olarak her türlü desteği müşterilerimize verdiğimiz için parmak izi kaydının alınmasını belirtilmiş olan tarih içinde merkezimiz üzerinden yerine getirebilir ve bunu tamamlayabilirsiniz.

Evrak temini önem arz eder ve bunların tümü kesinlikle çok güncel olmak zorundadır. Pasaport, kimlik kartı sureti, seyahat sağlık sigorta poliçesi, banka döküm özeti, vukuatlı nüfus kayıt örneği, uçak bileti, otel ya da apart rezervasyon belgesi, SGK’dan alınacak evrak talep edilir.

  • İstanbul Vize Merkezi

    İstanbul Vize Merkezi

    İstanbul Vize Merkezi olarak her ülkeye yapılacak olan vize başvurularını sizin adınıza gerçekleştirmekteyiz. İstanbul merkez başta olmak üzere; Adalar, Ataşehir,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×