Bahçelievler Vize Başvurusu

Bahçelievler vize başvurusu ile gitmek istediğiniz yabancı ülkeye dair herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmamış olursunuz. Ülkemiz vatandaşlarından vize talep eden devletlerin tüm prosedürlerini çok iyi bir biçimde bilen firmamız, profesyonel destek sağlamaktadır.

Bahçelievler vize başvurusu yapmak basittir. İki evrakın hemen uygun bir biçimde doldurulması esastır. Değişik birçok bilginin yazılacağı form bunlardan birisi iken gezinizin nedenlerini açıklayacağınız dilekçeyi de unutmamalısınız.

Vize harcı, gidilecek olan ülkeye göre değişiklik arz eder. Dolar ya da Euro üzerinden ifade edilmiş olmasına rağmen günlük kur baz alınarak bunun Türk Lirası şeklinde ödenmesi de mümkündür.

Bahçelievler vize başvurusu parmak izi verme işlemleri ülkeye göre değişmektedir. Kanada, ABD, İngiltere ve Schengen ülkelerinin bu yönde bir talebi vardır. Biyometrik fotoğraf her zaman istenmektedir.

Merak edilen başvuru vize evraklarının içinde ise seyahat sağlık sigortası, pasaport, önceden alınmış olan vizeler, bankadan hemen elde edilebilecek hesap döküm özeti, kimlik kartının fotokopisi, vukuatlı nüfus kaydı, rezervasyon belgeleri kesinlikle bulunmak zorundadır.

  • İstanbul Vize Merkezi

    İstanbul Vize Merkezi

    İstanbul Vize Merkezi olarak her ülkeye yapılacak olan vize başvurularını sizin adınıza gerçekleştirmekteyiz. İstanbul merkez başta olmak üzere; Adalar, Ataşehir,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×