Bakırköy Vize Başvurusu

Bakırköy vize başvurusu yapmanın temel kuralları vardır. Özellikle hem zamandan kazanmak hem de eksik evrak durumunun yaşanmaması için aracı şirketimizle iletişim kurmanız, destek istemeniz çok mantıklı bir hareket olacaktır.

Bakırköy vize başvurusu sırasında her zaman ilk işlem olarak randevu alımı karşımıza çıkar. Bunu, konsolosluğun özel formunun doldurulması izlerken, aynı zamanda yine konsolosluğa yazılacak olan vize talep dilekçesi de büyük önem arz eder.

Bakırköy vize başvurusu için bir de para ödemesi, harç adı altında sadece belirtilmiş banka hesabına yönelik bir biçimde tamamlanmak zorundadır. Pasaport alımı, nüfus müdürlüklerinden kolaylıkla gerçekleştirilmektedir.

Bunun yanı sıra biyometik özelliklere sahip olması altın bir kural olan 2 tane resmin çektirilmesi, vize alımı sırasında hiçbir sorunun ortaya çıkmaması anlamına gelmektedir. Bunu rahatlıkla tamamlamak mümkündür.

İstenen tüme evraklar ise; form, pasaport, dilekçe, tam vukuatlı kayıt örneği, SGK giriş bilgileri, maaş bordrosu, banka hesap döküm özeti, uçuş rezervasyon evrakları, kimlik kartı sureti, otel rezervasyonu olarak konsolosluk tarafından tanımlanmıştır.

  • İstanbul Vize Merkezi

    İstanbul Vize Merkezi

    İstanbul Vize Merkezi olarak her ülkeye yapılacak olan vize başvurularını sizin adınıza gerçekleştirmekteyiz. İstanbul merkez başta olmak üzere; Adalar, Ataşehir,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×