Sivas Vize Merkezi

Sivas Vize Başvurusu

Sivas Vize Merkezi firmamız, faaliyetlerini kesinti olmadan devam ettirmekte, Sivas Merkez, Zara, Yıldızeli, Ulaş, Şarkışla, Suşehri, Koyulhisar, Kangal, İmranlı, Hafik, Gürün, Gölova, Gemerek, Doğanşar, Divriği, Altınyayla, Akıncılar ilçelerinden başvuru almaktadır. Ofisimize 0532 176 62 46 – 0850 228 43 numaralı hatlarımız ve [email protected] üzerinden erişim sağlamanız mümkündür.

Sinop Vize Merkezi

Sivas merkezde nereler gezilir?

Hafik Gölü

Divriği Kalesi

Sivas Çifte Minareli Medrese

KoyunKaya Mesire Yeri, Sivas’ın merkez rotalarıdır.

Sivas'ın nereleri meşhur?

Sivas kangal cinsi köpekleriyle meşhurdur. İl içerisinde de birçok kangal köpek figürü bulunur. Aynı zamanda mağaralarıyla da meşhurdur.

Sivasa nereler yakın?

Malatya, Kayseri ve Kahramanmaraş Sivas’a yakın olan illerdir.

Vize Olmayan Ülkelere Nasıl Gidilir?

Sivas vize merkezi başvurusu, özellikle vize talep etmeyen ülkeler söz konusu olduğu vakit buna gerek kalmamasıyla dikkat çeken bir süreçtir. Azerbaycan, Gürcistan, Belarus, Bosna Hersek, Karadağ, Andorra ve daha birçok değişik ülkeye Sivas vize merkezi işlemi olmadan sorunsuz bir biçimde gidebilmenizin önünde hiçbir engel yoktur. Şu şekilde hareket edilmelidir;
 • Öncelikle bir pasaportun çıkarılması lazım. 6 aylık pasaport her zaman daha mantıklı bir tercih olacaktır.
 • Bunun ardından bilet almalısınız. Duruma göre seyahatinizi uçakla ya da daha farklı bir taşıt ile gerçekleştirebilirsiniz. Önemli ve dikkat edilmesi gereken temel husus ise hem gidiş hem de dönüş biletinizin olmasıdır. Yani sınır kapısındaki görevliye, tatiliniz bittikten sonra kesinlikle döneceğinizi bu belge üzerinden kanıtlamanız gerekmektedir.
 • Sizden bu anlamda talep edilecek olan bir diğer belge ise otel rezervasyonudur. Bunun yerine bir apartta da kalmanız mümkündür. Seçim size kalmıştır. Yeter ki kalınacak yere dair bir belgeyi sunmalısınız.
 • Hem vizeli hem de vizesiz olarak tanımlanmış olan tüm seyahatlerden önce mutlaka sağlık sigortasının da yapılması gerekmektedir. Bunun meblağının 30000 Euro değerinde olması şarttır. Aslında bunu istemeyen birçok ülke söz konusudur. Buna rağmen özellikle işinizi şansa bırakmamak için ilgili evrakı edinmek size bir şey kaybettirmez.
Sivas Vize Merkezi
Sivas Vize Merkezi

Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Vize randevusu nedir: Sivas vize merkezi işlemleri için konsolosluk üzerinden bazı bilgileri vererek saat ve güne dair randevu almak sürecin bir parçası olarak kabul ediliyor. Bu noktada önemli olan şey ise sürecin nasıl başlatılmış olduğudur. Eğer aracı kurumumuz üzerinden hareket ederek, tüm işlemlerin bizim tarafımızdan yapılmasını isterseniz, randevu da dahil olmak üzere bütün bu aşamalar firmamızca tamamlanır. Böylelikle hem zaman kaybı yaşamamış olursunuz hem de gündelik işlerinizden geri kalmazsınız.

Bunun yanı sıra daha farklı şekilde sizin de işlemleri tek başınıza yapmanız gibi bir şansınız mevcuttur. Bu noktada süreç ise şöyledir;

 • Konsoloslukların web siteleri üzerinden giriş sağlanması ilk işlemdir.
 • Burada yer alan kutucukların içerisine istenilen bilgileri doğru bir biçimde yazmalısınız.
 • Her türlü kimlik bilgisinin girilmesi de gerekmektedir.
 • Bunun yanı sıra iletişime dair verileri eklemeyi unutmamak lazım.
 • Tüm bunların ardından size sağlanmış olan bir şifre söz konusudur.
 • Bu özel parola sayesinde süreci takip edebilirsiniz.
 • Karar verilen tarih ve saatte orada olmanız çok önemlidir. Gecikme durumlarında görüşme yapılmama ihtimali ortaya çıkar.

Vize Süreci Nasıl İşler?

Sivas vize başvurusu nasıl yapılır: Aracı kurumumuz Sivas vize merkezi işlemleri sürecinde her aşamada size destek olmaktadır. Şu aşamalar söz konusudur;

 • İlk olarak randevu alınmalıdır.
 • Belirtilmiş olan vize ücretinin yatırılması esastır. Bunun dekontunu hiçbir şekilde kaybetmemek lazım.
 • Sonrasında ise gerçekleştirilmesi gereken işlem ise belgelerin hazırlanmasıdır.
 • Bunu da sorunsuz bir şekilde tamamladıktan sonra konsoloslukta olmanız gerekmektedir.
 • Genellikle mülakat uygulaması olmasa da, ülkelerin bir kısmında bunun geçerli olduğunu söylemek lazım.
 • Aynı zamanda vize başvurusu sırasında parmak izi de talep edilir.

Tüm bunlara gerek kalmadan da vize başvuru işlemlerinizi hemen yapabilirsiniz. Bunun için aracı kurumumuzu yetkilendirmeniz yeterli olacaktır. Sizin adınıza bazı belgeleri edinmekte, aynı zamanda evraklarınızı da konsolosluğa zamanında sunmaktayız.

Vize Çıktığı Nasıl Anlaşılır?

Sivas vize işlemi tamamlandıktan sonra en çok merak edilen husus bunun çıkıp çıkmadığının nasıl anlaşılacağıdır. Konsoloslukların önemli bir kısmının çok sık tercih edilen bir bilgilendirme yolu olan SMS yollayarak bunu sağladığını görüyoruz. Email gönderen de söz konusudur. Bazılarında ise özel bir sistem vardır. Bunun içerisine girerek bilgi alımı yapılabilir. Aracı kurumla yani bizimle başvuru yapanlara ise Sivas vize merkezi ofisi olarak farklı yöntemlerle hemen sonucu bildirmekteyiz. Burada bir gecikme durumu söz konusu değildir.

Fransa Ziyaretçi vizesi >>> vizerandevu.com/fransa-ziyaretci-vizesi/ sayfamızdan bilgi alınız.

Sivas Vize Merkezi Video;

SivasAkıncılar Vize BaşvurusuAltınyayla Vize BaşvurusuDivriği Vize BaşvurusuDoğanşar Vize BaşvurusuGemerek Vize BaşvurusuGölova Vize BaşvurusuGürün Vize BaşvurusuHafik Vize Başvurusuİmranlı Vize BaşvurusuKangal Vize BaşvurusuKoyulhisar Vize BaşvurusuŞarkışla Vize BaşvurusuSivas Vize BaşvurusuSuşehri Vize BaşvurusuUlaş Vize BaşvurusuYıldızeli Vize BaşvurusuZara Vize Başvurusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp
 • ×