Hafik Vize Başvurusu

Hafik vize başvurusu ülkelere turist olarak yapılacaksa oldukça kısa bir süre içerisinde onay almanız mümkün kılınacaktır. Turist olarak başvuru yapan kişilerin kısa süreli vize talep etmesi yeterlidir. Bu aşamada uçak bileti, katılacağınız organizasyonların katılım bileti ve otel rezervasyonu hakkında da bilgi almanız yeterli olacaktır.

Hafik vize başvurusu kapsamında seyahat ve sağlık sigortanızın tüm seyahat süresini içine alacak şekilde aktif olması gerekmektedir.

Bu noktada bazı Avrupa ülkeleri bu sigortaların toplam değerinin son değişimlerden sonra en az 30 bin Euro olmasını istemektedir.

Hafik vize başvurusu yaparken kişilerin vize harcını da yatırması gerekmektedir. Başvuru aşamasında ödemenin yapıldığına dair belgenin de sunulması gerekir. Herhangi bir sebep ile başvurunuzun ret yanıtı alması durumunda ödemiş olduğunuz tutarın tarafınıza iade edilmeyeceğini bilmelisiniz.

Vize Randevu firmasından gerekli olan desteğin alınmasının sonrasında, işlemlerin olabildiğince hızlı ve güvenli şekilde tamamlanması mümkün kılınmaktadır. Başvurunun her adımı sizin yerinize firmanın uzman kadrosu tarafından tamamlanacaktır. İletişim numaralarınızı aracılığı ile tüm başvuru adımları tarafınıza bildirilir.

  • Sivas Vize Merkezi

    Sivas Vize Merkezi

    Sivas Vize Merkezi firmamız, faaliyetlerini kesinti olmadan devam ettirmekte, Sivas Merkez, Zara, Yıldızeli, Ulaş, Şarkışla, Suşehri, Koyulhisar, Kangal, İmranlı, Hafik,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×