Divriği Vize Başvurusu

Divriği vize başvurusu yaparken pasaportunuzun güncelliğini kontrol etmelisiniz. Pasaport güncelleme işlemlerini vize başvurusunun öncesinde tamamlamalısınız. İl ya da ilçe Vatandaşlık ve Nüfus İşleri Müdürlüğü üzerinden tamamlamanıza imkan verilmektedir. 199 numaralı telefon hattından NVİ randevu alma adımınızı gerçekleştirmenize imkan verilmektedir.

Divriği vize başvurusu sırasında pasaportunuzun güncel olmaması durumunda, 10 seneden eski olması ya da yıpranmış durumda bulunması vize başvurusunun ret yanıtı almasına sebebiyet verecektir.

Divriği vize başvurusu sırasında yeşil pasaport sahibi olmanız durumunda birçok ülkeye vizesiz şekilde giriş yapmanıza imkan verilmektedir. Yeşil pasaportun maksimum kullanım süresi 5 sene olarak belirlenmiştir. 5 sene sonrasında yenileme adımlarının yerine getirilmesi gerekir.

Sadece yeşil pasaport değil aynı zamanda gri ve siyah pasaportun da sunmuş olduğu avantajlardan istifade edebilirsiniz. Siyah pasaport diplomatik, gri pasaport ise hizmet pasaportu olarak tanımlanır.

Vize Randevu firmasından destek almak vize başvurusunu sizin için stressiz bir sürece dönüştürecektir. Vize başvuru adımlarında artık hiç olmadığınız kadar rahat olacaksınız. Sizin gerçekleştirmenizi gereken tüm adımlar alanın uzmanı olan bir kadro tarafından yerine getirilecektir.

  • Sivas Vize Merkezi

    Sivas Vize Merkezi

    Sivas Vize Merkezi firmamız, faaliyetlerini kesinti olmadan devam ettirmekte, Sivas Merkez, Zara, Yıldızeli, Ulaş, Şarkışla, Suşehri, Koyulhisar, Kangal, İmranlı, Hafik,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×