Ulaş Vize Başvurusu

Ulaş vize başvurusu sırasında başvuru türlerine göre değişim gösteren prosedürlerin farkında olmalısınız. Vize başvuru adımlarında Avrupa’da süre üzerinden kategoriler oluşturulmuştur. 90 günden fazla kalacak olan kişilerin C tipi, 90 günden fazla kalacak olan kişilerin ise D tipi vize başvurusunda bulunması gerekmektedir.

Ulaş vize başvurusu sırasında Ulusal Vize talep edecek olan kişilerin hem çalışma izni hem de oturum almasına imkan verilmektedir. C tipi vizede ise bu tür bir imkan söz konusu değildir.

Ulaş vize başvurusu yapılırken başvuru formunun eksiksiz bir biçimde doldurulmasına dikkat edilmelidir. Vize başvuru adımının tamamlanmasının hemen akabinde size gerekli olan belge listesi de iletilecektir. Belgelerin eksik ya da bilgilerin hatalı olması başvurunun ret yanıtı almasına neden olur.

Vize Randevu firması aracılığı ile her iki vize başvurusu adımlarında da sorunsuz süreç yönetimi sağlanacaktır. Kişilerin tüm prosedürlere hakim olan bu uzman kadrodan istifade etmesi büyük kolaylıklar sunacaktır.

Başvurunun tamamlanmasının hemen sonraısnda4 haftalık bir bekleme süreci olacaktır. Pandemi koşulları da göz önünde bulundurularak başvurunun yapılması ve bekleme sürecinin uzama olasılığı da gözden kaçırılmamalıdır.

  • Sivas Vize Merkezi

    Sivas Vize Merkezi

    Sivas Vize Merkezi firmamız, faaliyetlerini kesinti olmadan devam ettirmekte, Sivas Merkez, Zara, Yıldızeli, Ulaş, Şarkışla, Suşehri, Koyulhisar, Kangal, İmranlı, Hafik,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×