Yıldızeli Vize Başvurusu

Yıldızeli vize başvurusu sırasında ABD DV programı üzerinden başvuruları tamamlayarak Yeşil Kart sahibi olabilirsiniz. Yeşil Kart sahibi olmak hem çalışma hem de oturum izni elde etme manasına gelmektedir. ABD genel olarak Göçmen olmak isteyen – Göçmen olmak istemeyen şeklinde iki temel kategori üzerinden başvuruları toplamaktadır.

Yıldızeli vize başvurusu Yeşil Kart aracılığı ile tamamlanacak ise çekiliş tarihini kaçırmadan başvurunun iletilmesi gerekmektedir. Her sene yaklaşık olarak 55 bin kişi DV programı ile yeşil kart almaya hak kazanmaktadır.

Yıldızeli vize başvurusu sonrasında çekilişte şanslı kişiler arasında yer almanız durumunda mülakat aşaması başlayacaktır. Mülakatta sizden istenen tüm bilgileri eksiksiz bir biçimde derleyerek başvuru adımının tamamlanması gerekir.

Belgelerde bir eksikli olması veya size özel olarak belirlenmiş olan mülakat gün ve saatine riayet etmemeniz çekilişte kazandığınız Yeşil Kart hakkının kaybedilmesine neden olur.

Vize Randevu firmasından destek alarak ABD ve diğer ülkelere vize başvuru adımlarını oldukça kolay şekilde tamamlayabilirsiniz. Prosedürler ve dikkate alınması gereken detaylar ile uğraşmak zorunda kalmadan tüm akışın tadını çıkarabileceksiniz.

  • Sivas Vize Merkezi

    Sivas Vize Merkezi

    Sivas Vize Merkezi firmamız, faaliyetlerini kesinti olmadan devam ettirmekte, Sivas Merkez, Zara, Yıldızeli, Ulaş, Şarkışla, Suşehri, Koyulhisar, Kangal, İmranlı, Hafik,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×