Doğanşar Vize Başvurusu

Doğanşar vize başvurusu yaparken pasaportunuzun getirdiği avantajlardan faydalanmayı ihmal etmemelisiniz. Vize başvuru sürecinde kişilerin yeşil pasaporta sahip olması durumunda, bu başvuruya dahi gerek duymadan birçok ülkeye vizesiz şekilde giriş yapmasına imkan verilmektedir.

Doğanşar vize başvurusu sırasında başvuru formunu eksiksiz sunmalısınız. Başvuru formunda verilen tüm bilgilerin güncelliğinden ve doğruluğundan siz sorumlusunuz. Başvuru formuna ek olarak 2 adet de biyometrik fotoğrafın sunulması istenmektedir.

Doğanşar vize başvurusu sırasında sunmuş olduğunuz pasaportun kimlik tespitinde sorun yaşanmaması adına son 6 aya ait olması istenmektedir. Bu aşamada fotoğrafta rötuş ile değişiklik yapılmamış olması da temel kıstaslardandır.

Vize Randevu firmasından destek alarak başvuru adımlarının sorunsuz ve profesyonel şekilde gerçekleştirilmesini mümkün kılabilirsiniz. Pasaport ve vize başvuru adımlarının tüm prosedürleri sizin için özel olarak analiz edilecektir.

Başvurunuzun resmi birimlere iletilmesinin hemen sonrasında, 4 haftalık bir zaman dilimi içerisinde başvurunuz sonuçlanacaktır. 4 haftalık süreç sonrasında ret yanıtı alırsanız, vize başvurusu için yatırmış olduğunuz harcın tarafınıza iadesi maalesef ki söz konusu olmayacaktır.

  • Sivas Vize Merkezi

    Sivas Vize Merkezi

    Sivas Vize Merkezi firmamız, faaliyetlerini kesinti olmadan devam ettirmekte, Sivas Merkez, Zara, Yıldızeli, Ulaş, Şarkışla, Suşehri, Koyulhisar, Kangal, İmranlı, Hafik,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×