Kangal Vize Başvurusu

Kangal vize başvurusu adımlarını bireysel olarak tamamlamanızın yanı sıra alanın uzmanı olan firmalardan destek almanın da tadını çıkarabilirsiniz. Danışmanlık firmaları sizin başvuru adımlarınız ile bizzat ilgilenecektir. Özellikle aile birleşimi gibi her ülkeye göre değişim gösteren prosedürlere bağlı olan başvuruların kesinlikle firma gözetiminde yapılması gerekir.

Kangal vize başvurusu yaparken seyahat sigortanız ve sağlık sigortanız aktif olmalıdır. Bu sigortaların son geçerlilik sürelerinin seyahat sürecinin tümünü içine alır durumda olması istenir.

Bazı Avrupa ülkeleri bu sigortaların en düşük değerinin 30 bin Euro olmasını istemektedir. Bu değeri tutturamayan sigortalar kabul edilmemektedir. Her sene bu tutar güncellenebilmektedir.

Kangal vize başvurusu tamamlanması ve değerlendirmeye alınması için ülkeden ülkeye değişim gösteren vize harcının ödenmesi gerekmektedir. Vize harcının ödenmesinin hemen sonrasında size verilen makbuzu da saklamanız talep edilmektedir.

Vize Randevu firması sayesinde vize talep işlemleri ya da pasaport ile alakalı olan işlemler sizin için stresli süreçler olmaktan çıkacaktır. Bu süreçlerin olumlu sonuçlanması için tüm prosedürlere hakim bir ekip görevlendirilmiştir.

  • Sivas Vize Merkezi

    Sivas Vize Merkezi

    Sivas Vize Merkezi firmamız, faaliyetlerini kesinti olmadan devam ettirmekte, Sivas Merkez, Zara, Yıldızeli, Ulaş, Şarkışla, Suşehri, Koyulhisar, Kangal, İmranlı, Hafik,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×