Gürün Vize Başvurusu

Gürün vize başvurusu adımlarını takip ederken bireysel olarak ya da aracı kurumlara yetki vererek sürecin şekillenmesini sağlayabilirsiniz. Başvuru sürecini tamamlarken hem başvuru formunun eksiksiz doldurulduğundan hem de istenen tüm bilgileri derlediğinizden emin olmanız gerekmektedir.

Gürün vize başvurusu yaparken 4 haftalık bir bekleme sürecinin sizi beklediğini unutmamalısınız. 4 haftalık bekleme sürecinin pandemi koşulları sebebi ile bir derece daha uzayabileceğini bilmelisiniz.

Gürün vize başvurusu sayesinde en kısa sürede ülkelere giriş için gerekli olan resmi evrakları edinebilirsiniz. Bir kişinin vize alabilmesi için öncelikle pasaportunun güncel tarihli olması gerekecektir. NVİ üzerinden tüm bu güncelleme taleplerini yetkililere iletebilirsiniz.

Pasaportunuzun Yeşil- Hususi olması durumunda birçok ülkeye sorunsuz şekilde giriş yapmanıza olanak tanınacaktır. Vize almanıza dahi gerek kalmadan seyahat etme fırsatını yakalayacaksınız.

Vize Randevu firmasının desteği ile işlem akışının tamamlanması vize alma sürecini sizin için stressiz bir hale getirecektir. Vize sürecinde sorumluluğunuz olan tüm adımlar firmanın uzman kadrosu tarafından yerine getirilecektir. İletişim numaralarınız aracılığı ile de gerekli olan tüm destek sunulacaktır.

  • Sivas Vize Merkezi

    Sivas Vize Merkezi

    Sivas Vize Merkezi firmamız, faaliyetlerini kesinti olmadan devam ettirmekte, Sivas Merkez, Zara, Yıldızeli, Ulaş, Şarkışla, Suşehri, Koyulhisar, Kangal, İmranlı, Hafik,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×