Gölova Vize Başvurusu

Gölova vize başvurusu yapılırken kişilerin başvuru adımlarında sundukları belgelerde eksiklik olması, başvuru formunun doldurulmasına bir problem meydana gelmesi ret yanıtı alınmasına neden olabilir. bu nedenle bireysel olarak başvurunuzu tamamlarken oldukça dikkatli olmanız gerekir.

Gölova vize başvurusu ret yanıtı alırsa konsoloslukların belirlemiş olduğu gün ve saat aralıklarında reddi itiraz başvurusunda bulunma hakkınız da olacaktır. Reddi itiraz başvurusu sizin vize talebinizin yeniden değerlendirmeye alınmasını sağlayacaktır.

Gölova vize başvurusu yaparken kişilerin yeşil pasaportu olması durumunda bu başvuruya dahi gerek olmadan bazı ülkelere vizesiz şekilde giriş yapmasına da imkan verilmektedir. Yeşil pasaportun maksimum 5 sene boyunca kullanılmasına izin verilir.

Vize başvuru adımlarını yerine getirirken belgelerde yapılan yanıltma adımlarından siz sorumlu olacaksanız. Konsolosluk internet platformlarından başvuru formlarını temin etmenizin sonrasında, belgeleri derlerken ve formu doldururken bu nedenle çok dikkatli olmalısınız.

Vize Randevu firmasının uzman ekibi ile vize başvurularının yapılıyor olması vize alma aşamasını pratik hale getirecektir. Tüm işlem adımlarında bu uzman tecrübeli kadro size iletişim numaralarınız üzerinden bilgilendirme sunacaktır.

  • Sivas Vize Merkezi

    Sivas Vize Merkezi

    Sivas Vize Merkezi firmamız, faaliyetlerini kesinti olmadan devam ettirmekte, Sivas Merkez, Zara, Yıldızeli, Ulaş, Şarkışla, Suşehri, Koyulhisar, Kangal, İmranlı, Hafik,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×