Şarkışla Vize Başvurusu

Şarkışla vize başvurusu adımlarında pasaport, biyometrik fotoğraf, kimlik belgesi, nüfus kayıt örneği ve başvuru formunuzu sunmanız istenecektir. Başvuru yapacağınız vize türüne göre sizden talep edilecek olan belgelerde de değişim olabilmektedir.

Şarkışla vize başvurusu sırasında taleplerini turist vizesi üzerinden iletecek olan kişilerin otel rezervasyon bilgilerini sunması istenmektedir. Buna ek olarak uçak biletlerinin nüshalarını da sunmaları gerekmektedir.

Şarkışla vize başvurusu sırasında kişilerin gidecekleri ülkenin vatandaşı olan bir yakınlarından davet mektubu almaları, süreci kolaylaştıracaktır. Sadece yakınlarınızdan değil aynı zamanda kurumsal bir firmadan iş alanında davet mektubu almak da oturum ve vize alma sürecini kolaylaştıracaktır.

Başvurunuzun yetkili birimlere ulaştırılmasının akabinde ortalama 4 haftalık bir zaman dilimi içerisinde size yanıt verilecektir. Bu 4 haftalık zaman dilimini göz önünde bulundurarak vize başvuru sürecini belirlemelisiniz.

Vize Randevu firması davetiye hazırlama, talep etme, belgelerin derlenmesi gibi aşamalarda size destek olacaktır. Vize başvurusunda hangi adımların takip edilmesi gerektiğine yönelik aklınızda soru işaretleri bulunuyorsa, doğru yerdesiniz. Uzman kadro size gerekli yardımı sunacaktır.

  • Sivas Vize Merkezi

    Sivas Vize Merkezi

    Sivas Vize Merkezi firmamız, faaliyetlerini kesinti olmadan devam ettirmekte, Sivas Merkez, Zara, Yıldızeli, Ulaş, Şarkışla, Suşehri, Koyulhisar, Kangal, İmranlı, Hafik,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×