Koyulhisar Vize Başvurusu

Koyulhisar vize başvurusu yaparken turist olarak başvurularınızı iletmek istiyorsanız kalacağınız otele dair tüm rezervasyon ve konfirmasyon bilgilerini sunmanız gerekmektedir. Ayrıca turistlerden uçak biletlerinin de nüshalarını sunmaları talep edilmektedir.

Koyulhisar vize başvurusu yaparken C tipi ya da D tipi vize türü üzerinden seçim yapmanız gerekmektedir. Bu kategorizasyon genellikle Avrupa ülkelerinde geçerliliğini sürdürmektedir. 90 günden az kalacak olan kişilerin C tipi, 90 günden uzun kalacak olan kişilerin ise D tipi vize başvurusunda bulunması gerekir.

Koyulhisar vize başvurusu sırasında ülkeye giriş aşamasında belirtmiş olduğunuz gerekçe ile ülkeye girişin sonrasında içinde bulunduğunuz etkinliklerin uyumlu olması istenmektedir. Giriş gerekçesi konusunda olabildiğince açık ve anlaşılır olmanız gerekir.

Vize Randevu firmasından destek alarak başvuru adımlarını sorunsuz bir biçimde yerine getirme hakkınız olacaktır. Başvurunun detayları ile uğraşmak zorunda kalmadan tüm akış yetkisini firmaya bırakabilirsiniz.

Başvurunuzun iletilmesinin sonrasında yaklaşık olarak 4 hafta içerisinde başvuru adımının tamamlanması beklenir. Özel bir katılım sağlayacağınız etkinlik varsa bu etkinliğin en az 1 ay öncesinde vize başvurularınızı iletmelisiniz.

  • Sivas Vize Merkezi

    Sivas Vize Merkezi

    Sivas Vize Merkezi firmamız, faaliyetlerini kesinti olmadan devam ettirmekte, Sivas Merkez, Zara, Yıldızeli, Ulaş, Şarkışla, Suşehri, Koyulhisar, Kangal, İmranlı, Hafik,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×