İmranlı Vize Başvurusu

İmranlı vize başvurusu yaparken başvuru formunda verdiğiniz kimlik, adres ve iletişim verilerinin en güncel versiyonda olmasına dikkat edilmelidir. Başvurunun kabul edilmesi için bilgi ve belgelerin eksiksiz sunulması gerekiri.

İmranlı vize başvurusu aşamasında bazı ülkelerin aracı kurumlar üzerinden vize işlemlerini tamamladığı görülmektedir. Örneğin kişilerin Almanya vizesi için başvuruda bulunmak adına IDATA ile iletişim kurması gerekmektedir.

İmranlı vize başvurusu sırasında kişilerin dikkate almaları gereken bir diğer noktada da seyahat sigortası ve sağlık sigortası bilgilerinin sunulmasıdır. Avrupa ülkelerinde bu sigorta güvencesinin en az 30 bin Euro değerinde olması gerekmektedir. Herhangi bir sorun yaşandığı zaman kamuya yük olmayacağınız bu bilgiler ile anlaşılmış olur.

Vize Randevu firması aracılığı ile başvuruların tamamlanması sürecinde sizin prosedürlere dair detaylarda boğulmanız gerek kalmayacaktır. Sizin adınıza verdiğiniz yetki ile işlemler firma üzerinden gerçekleştirilecektir.

Vize başvurusunun yerine getirilmesinin sonrasında ortalama 4 hafta içerisinde vize başvuru sürecine dair bilgilendirme yapılacaktır. Normal koşullarda daha kısa sürse de bu durum da pandemi koşullarının etkisi ile sekteye uğramıştır.

  • Sivas Vize Merkezi

    Sivas Vize Merkezi

    Sivas Vize Merkezi firmamız, faaliyetlerini kesinti olmadan devam ettirmekte, Sivas Merkez, Zara, Yıldızeli, Ulaş, Şarkışla, Suşehri, Koyulhisar, Kangal, İmranlı, Hafik,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×