Zara Vize Başvurusu

Zara vize başvurusu sırasında hangi ülkede hangi tür vizeye başvuracağınıza dair karar vermeli ve buna uygun prosedürlere dikkat etmelisiniz. Vize başvuru adımlarına dair dikkat edilmesi gereken en temel nokta Avrupa bazında süredir.

Zara vize başvurusu sırasında Avrupa’da 90 günden uzun kalacak olan kişilerin C tipi, 90 günden uzun kalacak olan kişilerin ise D tipi vize başvurusu yapması gerekmektedir. Oturum ve çalışma izni için talepte bulunan kişiler için D tipi bir diğer adı ile Ulusal Vize çok daha mantıklı bir seçenek olacaktır.

Zara vize başvurusu sırasında kişilerin başvuru formunu eksiksiz doldurmanın sonrasında belgeler arasında vize harcının ödendiğine dair makbuzun da eklenmesi gerekir.

Vize harcının vizenin ret yanıtı alması durumunda tarafınıza iade edilmesine asla izin verilmez.

Vize Randevu firması aracılığı ile yapılan başvurularda prosedürleri atlama ya da gözden kaçırma sorunu olmadan başvurunun tamamlanması mümkün kılınmaktadır. Başvuru sürecine dair sorun yaşanmaması için tüm önlemler alınmıştır. Firmanın uzman kadrosu size her adıma dair iletişim numaralarınızı kullanarak bilgilendirme sunacaktır.

  • Sivas Vize Merkezi

    Sivas Vize Merkezi

    Sivas Vize Merkezi firmamız, faaliyetlerini kesinti olmadan devam ettirmekte, Sivas Merkez, Zara, Yıldızeli, Ulaş, Şarkışla, Suşehri, Koyulhisar, Kangal, İmranlı, Hafik,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×