Altınyayla Vize Başvurusu

Altınyayla vize başvurusu adımlarında öğrenci olarak talepte bulunmanız durumunda ülkelerden onay almanız her zamankinden çok daha kolay bir hal alacaktır. Öğrencilerin maddi olarak da bazı avantajlardan faydalanması söz konusudur.

Altınyayla vize başvurusu sırasında öğrenci pasaportu sunacaksanız, öğrenci pasaportundan herhangi bir harç talep edilmemesi memnun edecektir. Pasaportu almak için sadece defter bedelinin ödenmesi yeterli olacaktır. Öğrenci avantajlarından yararlanmak için 25 yaşı aşmamak gerekir.

Altınyayla vize başvurusu öğrenci olarak yapılacaksa hangi ülkeden ve hangi okul özelinde onay aldığınıza dair de bilgi sunmanız gerekmektedir. Okulunuzdan aldığınız bir davet yazısının bulunması da size büyük ölçüde kolaylık sağlayacaktır.

Vize Randevu firması sizin için başvuru adımlarını her zamankinden çok daha kolay bir hale getirecektir. Sizin bir süreç takip etmenize ya da sorumluluk almanıza gerek kalmadan tüm işlem akışı alanın uzman temsilcileri tarafından yerine getirilecektir.

Başvurunuzun yetkililere ulaşmasının hemen sonrasında 4 haftalık bir zaman diliminde vizenize dair yanıt tarafınıza iletilecektir. Pandemi öncesindeki süreçte vize sonuçları daha kısa sürede yanıtlanmaktaydı.

  • Sivas Vize Merkezi

    Sivas Vize Merkezi

    Sivas Vize Merkezi firmamız, faaliyetlerini kesinti olmadan devam ettirmekte, Sivas Merkez, Zara, Yıldızeli, Ulaş, Şarkışla, Suşehri, Koyulhisar, Kangal, İmranlı, Hafik,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×