Sivas

Sivas vize başvuru adımlarında eğitim amacı ile başvurunun şekillendirilmesi durumunda ülkelerden onay almak daha kolay olacaktır. Öğrencilerin birçok farklı fırsattan istifade etmesine imkan verilmektedir. Örneğin pasaport talep adımlarında öğrencilerin sadece defter bedeli ödemesi yeterli olacaktır. Pasaport harç tutarını ödemesi istenmeyecektir.

Sivas öğrenci vize başvurusu sırasında kişilerin Türkiye’de aldıkları eğitime dair tüm bilgileri, diplomaları ve sertifikaları da sunması gerekmektedir. Ancak bu şekilde başvuru adımlarının tamamlanması mümkün kılınacaktır.

Sivas öğrenci vize başvurusunda bulunurken hangi ülkeden hangi okuldan onay aldığınıza dair de bilgi vermeniz gerekmektedir. Hatta mümkünse okulunuzdan davet mektubunuzu sunmanız da süreci büyük ölçüde kolaylaştıracak hususlar arasındadır.

Ülkeye girişin sonrasında öğrencilerin eğitim masraflarını nasıl karşılayacaklarına ilişkin de bilgilendirme sunulmalıdır. Hibe ya da bursa alan kişilerin bu miktarları resmi bir belge üzerinden iletmesi talep edilir.

Vize Randevu firması aracılığı ile başvuru adımının tamamlanmasının hemen sonrasında size gerekli olan tüm bilgilendirme sunulacaktır. Firmanın uzman kadrosu sayesinde vize başvurularında herhangi bir prosedür sorunu olmadan işlem akışının tamamlanması mümkün kılınır.

  • Sivas Vize Merkezi

    Sivas Vize Merkezi

    Sivas Vize Merkezi firmamız, faaliyetlerini kesinti olmadan devam ettirmekte, Sivas Merkez, Zara, Yıldızeli, Ulaş, Şarkışla, Suşehri, Koyulhisar, Kangal, İmranlı, Hafik,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×