Sivas Vize Başvurusu

Sivas vize başvurusu yaparken aile birleşimi kategorisini kullanacaksanız, evliliğin resmi belgelerini sunmanız gerekmektedir. Aile birleşimi imkanından istifade edebilmek için kişilerin resmi olarak evli olması ve bunu belgelemeleri gerekir.

Sivas vize başvurusu sırasında ile birleşimi kategorisinde sizden tam tekmil nüfus kayıt örneği ve dile hakimiyetinizi belirten bir sınav sonucuna da yer verilmesi gerekir.

Sivas vize başvurusu aracılığı ile oturum iznini almanızın sonrasında başvuruda bulunduğunuz ülkede 5 sene boyunca oturum hakkı elde ederseniz, süresiz oturum talep etme hakkınız olacaktır. Bunun sonrasındaki aşamada ise vatandaşlık isteyebilirsiniz.

Vize Randevu firması sadece vize talep adımlarında değil vatandaşlık ya da süresiz oturum taleplerinde de her daim sizin yanınızda olacaktır. Vize başvuru adımlarına dair sorunsuz bir erişim adımının tadını çıkartmak sizin için verimliliğin ana kaynaklarından biri olacaktır. Tüm başvuru adımları uzman kadroca sizin adınıza yerine getirilir.

Vize başvurusunun aile birleşimi kategorisinde olması durumunda, bekleme süresinin 3 aya kadar uzayabildiği de görülmektedir. Başvuru tarihini bu bekleme sürecini göz önünde bulundurarak belirmeniz gerekir.

  • Sivas Vize Merkezi

    Sivas Vize Merkezi

    Sivas Vize Merkezi firmamız, faaliyetlerini kesinti olmadan devam ettirmekte, Sivas Merkez, Zara, Yıldızeli, Ulaş, Şarkışla, Suşehri, Koyulhisar, Kangal, İmranlı, Hafik,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×