Suşehri Vize Başvurusu

Suşehri vize başvurusu sırasında başvuruda bulunacağınız vizenin geçerlilik süresine göre uymanız gereken prosedürler değişim göstermektedir. Avrupa ülkelerinde temelde 2 tip vize bulunmaktadır. C tipi ve D tipi. C tipi 90 günden az kalacak olan kişiler için hazırlanmıştır. D tipi vize ise Ulusal Vize olarak tanımlanır.

Suşehri vize başvurusu sonrasında çalışma ve oturum talep edecek olan kişilerin D tipi vize üzerinden başvuru adımlarını tamamlaması daha mantıklı olacaktır. Bu şekilde ülkede uzun süreli oturum izni için ilk adımınızı atabilirsiniz.

Suşehri vize başvurusu sonrasında onay almanız ile beraber onay aldığınız ülkede 5 sene boyunca oturum iznini yenileyerek kalmanızın sonrasında, süresiz oturum talep etme hakkınız da bulunmaktadır.

Vize Randevu firması hem vize talep adımlarında hem de oturum yenileme gibi süreçlerde her zaman yanınızda olacaktır. Başvurularınızın her birinin prosedürlere uygun şekilde yerine getirilmesi ana kıstas olarak belirlenmiştir.

Vize başvuru adımlarının pandemi nedeni ile yavaşladığı ve sonuç alma aralığının 4 haftaya kadar uzayabileceğinin de ayrıca belirtilmesi gerekecektir.

  • Sivas Vize Merkezi

    Sivas Vize Merkezi

    Sivas Vize Merkezi firmamız, faaliyetlerini kesinti olmadan devam ettirmekte, Sivas Merkez, Zara, Yıldızeli, Ulaş, Şarkışla, Suşehri, Koyulhisar, Kangal, İmranlı, Hafik,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×