Gemerek Vize Başvurusu

Gemerek vize başvurusu sırasında pasaportunuzun size sunmuş olduğu avantajlardan faydalanmayı ihmal etmemelisiniz. Yeşil pasaport, diplomatik pasaport ya da hizmet pasaportuna sahip olan kişilerin ülkelere giriş aşamasında büyük avantajlardan istifade etmesi söz konusudur.

Gemerek vize başvurusu sırasında yeşil pasaporta sahip olan kişilerin büyük bir çoğunluk ile birçok ülkeye vize zorunluluğu olmadan giriş yapmasına imkan verilmektedir. Ülkeye giriş aşamasında vizesiz geçiş sunulsa dahi bunun 30-90 gün ile sınırlı olduğu da belirtilmelidir.

Gemerek vize başvurusu sırasında pasaportun ve vize başvurusunun geçerli olması için kesinlikle güncel belgeler sunmalısınız.

Pasaport güncelleme işlemlerini NVİ aracılığı ile tamamlamanız talep edilmektedir. NVİ randevu alma adımlarını 199 numaralı telefon hattı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. İnternet sitesi aracılığı ile de randevu alınabilmektedir. Pasaportun güncel olması tüm ülkelerde genel geçer bir kuraldır.

Vize Randevu uzman kadrosu ile vize alma sürecini ya da pasaport yenileme işlemlerini sizin için daha kolay bir hale getiriyor. İşlem akışına dair sorun meydana gelmemesi adına yetkinizi verin ve bu uzman kadronun hizmet desteğinden anında faydalanın!

  • Sivas Vize Merkezi

    Sivas Vize Merkezi

    Sivas Vize Merkezi firmamız, faaliyetlerini kesinti olmadan devam ettirmekte, Sivas Merkez, Zara, Yıldızeli, Ulaş, Şarkışla, Suşehri, Koyulhisar, Kangal, İmranlı, Hafik,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×