Bursa Vize Merkezi

Bursa Vize Başvurusu

Bursa vize merkezi çalışmalarına her ilçeden müşterilerini ağırlayarak devam etmektedir. Büyükorhan, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Nilüfer, Orhaneli, Orhangazi, Osmangazi, Yenişehir ve Yıldırım ilçelerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Bunun için 0850 228 43 53, 0532 176 62 46 telefon numaralarımızı tercih edebileceğiniz gibi [email protected] mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Burdur Vize Merkezi

Bursa'da 1 günde ne yapılır?

Bursa’da gezilecek birçok yer vardır. Bu sebeple 1 günlğk plana fazlasıyla aktivite sığdırılır.

Bursa 1 günde gezilir mi?

Bursa 1 günde değil. Ancak 3-4 günde gezilip görülebilir.

Bursaya Ne zaman gidilir?

Bursa’ya ilkbahar aylarında gidilmeli. Böylelikle daha fazla keyif alınır.

Vize Başvurusunda Adli Sicil Kaydı

Adli sicil kaydı günümüzde bir işe girerken ya da bir yere başvuru yaparken muhakkak gereken belgelerden biridir. Bu nedenle adli sicil kaydınıza dikkat etmeniz tercih edilir. Özellikle vize almak istiyorsanız adli sicil kaydınıza özen göstermeniz gerekmektedir. Aynı zamanda adli sicil kaydınızın yeni çıkarılmış olması da önemlidir. Bursa vize olarak bizler size bu konuda yardım edebiliriz ve adli sicil kaydı gibi pek çok belgenizin eksik olmasının da bu sayede önüne geçilir.

Adli Sicil Kaydı Nereden ve Nasıl Alınır;

  • Adli sicil kaydı diğer adı ile sabıka kaydıdır. Sizlerin adli bir işleminizin olup olmadığını gösteren bir belgedir ve en güncel hali tercih edilmektedir. Adli sicil kaydı birçok farklı yerden alınabilir. Adli Sicil Müdürlüklerinden alabilirsiniz veya yurt dışında iseniz kendi ülkenizin konsolosluğuna giderek alabilirsiniz.
  • Aynı zamanda günümüz teknolojisine bağlı olarak E-Devlet üzerinden de adli sicil kaydınızı alabilirsiniz. Bunu internet üzerinden birkaç dakika içerisinde çözebilirsiniz.
  • E-Devlet’e giriş yaptıktan sonra adli sicil kaydı yazarak anında çıktı alabilirsiniz. Bursa vize merkezi olarak bizler de sizler adına gerek adli sicil kaydınızı gerekse diğer tüm belgelerinizi toparlamanızda yardımcı olabiliriz.
Bursa Vize Merkezi
Bursa Vize Merkezi

Vize İçin Nasıl Randevu Alınır?

Vize randevusu alırken öncelikle belgelerin tamamlanması gerekmektedir. Bundan önce vize randevusu almak sizleri telaşa düşürebilir. Bursa vize merkezi ofisi olarak bizler sizlerin en kısa sürede vize alabilmesini sağlamak adına belgelerinizi en kısa sürede toparlarız. Aynı zamanda randevu işlemlerinizi hallederek kısa sürede vize alabilmenize de yardımcı oluruz. Bursa vize işlemleri için hangi ilçede olursanız olun bizlere başvurabilirsiniz.

Vize Randevusu Alma Süreci;

  • Bursa vize merkezi randevusu konsolosluktan alınır ancak konsolosluktan randevu alırken belgelerinizin tam olması ve gidebileceğiniz bir tarihe randevu alabilmek önemlidir çünkü sizlerin gitmesi gerekir ve yerinize bir başkasını gönderemezsiniz.
  • Ancak ülkeye göre değişiklik göstermektedir. Örneğin büyükelçiliğin konsolosluk bölümünden alabildiğiniz gibi başkonsolosluktan da alınabilmektedir. Aynı zamanda Fahri konsolosluklardan da vize alabilmek mümkündür ancak bunlar belirttiğimiz gibi ülkelere göre değişmektedir.

Bursa Vize Merkezi Vize İşlemleri Nasıl Takip Edilir?

Vize işlemlerini en başından başlatacak olursak süreç öncelikle belgeleri toparlamanız ile başlar. Yani öncelikle konsolosluktan belirtilen belgeleri eksiksiz bir biçimde toparlamanız istenmektedir. Bursa vize başvurusu nasıl yapılır derken aslında öncelikle belgeleri toparlamanız gerekmektedir. Belgeleri toparladıktan sonra vize başvurusunu yapabilirsiniz. Bizler Bursa vize merkezi işlemlerinizi en kısa sürede hallederiz ve belgelerinizi en kısa sürede toparlarız. Bursa vize başvurusu işleminizi de bizler hallederiz ve ardından sizlerin sadece başvuruya gitmesi gerekir.

Vize işlemlerinin takibi sizlere gelen referans numarası ile anlaşılır. Yani başvurunuzu gerçekleştirdiğiniz anda mail adresinize ve telefon numaranıza bir referans kodu gelecektir ve bu kod ile bize başvurunuzu takip edebilirsiniz.

e-Pasaport Çağrı Merkezi’ne 0 216 444 30 20 numarasından da vize başvurunuzun ne durumda olduğunu yine aynı referans numarası ile öğrenebilirsiniz. Bizlere danışarak veya bizleri arayarak da vize işlemlerinizin takibini gerçekleştirebilirsiniz. Bizler vize sonucunuz kesinleşene kadar sizlere yardımcı olmak üzerine bir çalışma süreci yönetmekteyiz.

Vize Çıktığı Nasıl Anlaşılır?

Bizlerden vize sonuçlarınızı en kısa sürede öğrenebilirsiniz. Bursa vize merkezi olarak bizler ilçelerden bağımsız olarak sizler için çalışırız ve vizeniz sonuçlanana kadar bizler bu süreçte sizlere destek olur ve gerekli bilgilendirmeyi sağlarız. Bizlere gelmenize de gerek olmadan bizleri arayarak gerekli bilgilendirmeyi alabilirsiniz ancak isterseniz yukarıda belirtilen şekilde referans numaranız ile birlikte gerekli numarayı arayarak sizlere vizenin çıkıp çıkmadığını öğrenebilirsiniz. Genellikle süreç hızlı işler ve ortalama 3 hafta gibi sürede vizeniz çıkar veya çıkmaz ancak duruma göre daha erken veya daha geç olabilme ihtimali de bulunmaktadır.

Polonya Erasmuz vizesi hakkında bilgiye >>> vizerandevu.com/polonya-erasmus-vizesi/ sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bursa Vize Merkezi Video;

BursaBursa Vize BaşvurusuBüyükorhan Vize BaşvurusuGemlik Vize BaşvurusuGürsu Vize BaşvurusuHarmancık Vize Başvurusuİnegöl Vize Başvurusuİznik Vize BaşvurusuKaracabey Vize BaşvurusuKeles Vize BaşvurusuKestel Vize BaşvurusuMudanya Vize BaşvurusuMustafakemalpaşa Vize BaşvurusuNilüfer Vize BaşvurusuOrhaneli Vize BaşvurusuOrhangazi Vize BaşvurusuOsmangazi Vize BaşvurusuYenişehir Vize BaşvurusuYıldırım Vize Başvurusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×