Orhaneli Vize Başvurusu

Orhaneli vize başvurusu Bursa konsolosluklarına yapılmaktadır. Vize başvurusu yapacak kişilerin seyahatlerinden 1 ay öncesinde randevu alarak başvuru yapmaları mümkündür.

Vize başvurusu yapmak için gideceğiniz ülkenin vize başvuru formunu doldurmanız gerekir. Başvuru formu, internet üzerinden doldurulur ve ülkelerin şartlarına göre farklı dillerde doldurulması talep edilebilir.

Orhaneli vize başvurusu için gideceğiniz ülkenin konsolosluğuna vize talep dilekçesi yazmanız gerekir. Dilekçe ülkeye gitme amacınızı net olarak içermeli ve şahsen yazılmalıdır. Dilekçe yazma ve evrak hazırlama sürecinde firmamızla iletişime geçerek danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Vize başvurusu yapacak kişiler, farklı vize türleri arasından ülkeye gitme amacına göre bir vize türüne başvuru yapmalıdır. Çalışma, eğitim, yabancı dil kursu, erasmus, evlilik gibi vize çeşitleri vardır. Tüm vize türleri için talep edilen evraklar farklılık gösterir.

Orhaneli vize başvurusu işlemi tamamlandıktan sonra sonuçlar olumlu veya olumsuz yönde açıklanır. Vize reddi alan kişiler, itiraz dilekçesi yazabilir veya yeniden vize başvurusunda bulunabilir. Evrakların dikkatli hazırlanması ve ülkeye gitmek için hesabınızda yeterli para olması vize onayı almak için önemlidir.

  • Bursa Vize Merkezi

    Bursa Vize Merkezi

    Bursa vize merkezi çalışmalarına her ilçeden müşterilerini ağırlayarak devam etmektedir. Büyükorhan, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×