Karacabey Vize Başvurusu

Karacabey vize başvurusu Bursa ilinde faaliyet gösteren konsolosluklara veya yetkili vize merkezlerine yapılabilir. Vize başvurusu yapacak kişiler, seyahatlerinden 1 ay öncesinde randevu alarak başvuru yapabilir.

Vize başvurusu için gideceğiniz ülkenin konsolosluğu tarafından yayınlanan online başvuru formunu doldurmanız gerekir. Başvuru formunda verilen bilgiler, diğer evraklarda yer alan bilgilerle tutarlı olmalıdır.

Karacabey vize başvurusu yapacak kişiler, gidecekleri ülkenin konsolosluğuna vize talep dilekçesi yazmalıdır. Şahsen yazılması gereken dilekçe, seyahat amacını net olarak içermelidir. Dilekçe yazma ve belge hazırlama sürecinde danışmanlık almak için firmamızla her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Vize başvurusu, ülkeye gitme amacına göre bir vize türüne yapılmalıdır. Vize türleri; çalışma, eğitim, seyahat, aile birleşimi, ticari gibi farklı sınıflara ayrılır. Seyahat aktarmalı olarak yapılacaksa iniş yapacağınız ülkeler için transit vize almanız da gerekir.

Karacabey vize başvurusu gerekli evrakları vize randevu tarihinde teslim etmeniz ve vize harcını ödemeniz ardından tamamlanır. Vize başvuru sonuçları, vize merkezine vereceğiniz mail adresine veya telefon numarasına gönderilir.

  • Bursa Vize Merkezi

    Bursa Vize Merkezi

    Bursa vize merkezi çalışmalarına her ilçeden müşterilerini ağırlayarak devam etmektedir. Büyükorhan, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×