Harmancık Vize Başvurusu

Harmancık vize başvurusu Bursa ilinde faaliyet gösteren konsolosluklara veya yetkili vize merkezlerine yapılır. Başvuru yapacak kişiler, seyahatlerinden 1 ay öncesinde randevu alma imkanına sahiptir. Randevu tarihine kadar hazırlanması gereken evrakların tamamlanması gerekir.

Vize başvurusu için hazırlanması gereken evraklar değişiklik gösterse de ülkelerin tümü vize işlemleri için vize başvuru formunu talep eder. Bu form, ülkelerin konsolosluklarının web adresinde yayınlanır. Başvuru formunu doldurmanız ardından çıktısını alarak evraklarınız arasına eklemelisiniz.

Harmancık vize başvurusu yapacak kişiler, gidecekleri ülkenin konsolosluğuna vize talep dilekçesi yazmalıdır. Vize talep dilekçesi, seyahat amacını açıklamalı ve anlaşılır bir dilde yazılmalıdır. Dilekçe yazma ve belge hazırlama konusunda firmamızla her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Vize başvuruları için talep edilen belirli evraklar vardır. Evrak listeleri, konsoloslukların web adreslerinde yayınlanır. Tüm vize türleri için talep edilen başlıca evraklar; pasaport, kimlik fotokopisi, fotoğraf, uçak bileti, otel rezervasyonu gibi belgelerdir.

Harmancık vize başvurusu gerekli belgeleri randevu tarihinde vize merkezine teslim etmeniz ve vize harcını yatırmanız ardından tamamlanır. Vize başvuru sonuçları, mail adresine veya telefon numarasına gönderilir.

  • Bursa Vize Merkezi

    Bursa Vize Merkezi

    Bursa vize merkezi çalışmalarına her ilçeden müşterilerini ağırlayarak devam etmektedir. Büyükorhan, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×