Keles Vize Başvurusu

Keles vize başvurusu Bursa’da faaliyet gösteren konsolosluklara veya yetkili vize merkezlerine yapılır. Başvuru yapacak kişiler, seyahatlerinden 1 ay öncesinde randevu alarak vize başvurusu yapabilirsiniz.

Vize başvurusu, ülkeye gitme amacına göre bir vize türüne yapılmalıdır. Vize türleri; eğitim, turistik, çalışma, ticari, aile birleşimi, evlilik, Schengen gibi farklı sınıflara ayrılmıştır. Vize türleri ve başvuru süreçleri hakkında bilgi almak için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Keles vize başvurusu için gideceğiniz ülkenin konsolosluğu tarafından yayınlanan vize başvuru formunu doldurmanız gerekir. Başvuru formunda yer alan bilgilerin diğer evraklarda yer alan bilgilerle tutarlı olması, vize onayı alınması için önemlidir.

Vize randevusu alınması ardından hazırlanması gereken belirli belgeler vardır. Tüm vize türleri için talep edilen başlıca evraklar; pasaport, kimlik fotokopisi, başvuru formu, vize talep dilekçesi gibi belgelerdir. Bu belgelerle birlikte başvuru yapılan vize türüne göre farklı evraklar da talep edilir.

Keles vize başvurusu sonuçları, mail veya SMS ile başvuru sahibine iletilir. Başvuru sonucu olumsuz olan kişiler itiraz dilekçesi yazma veya yeniden vize başvurusu yapma hakkına sahiptir.

  • Bursa Vize Merkezi

    Bursa Vize Merkezi

    Bursa vize merkezi çalışmalarına her ilçeden müşterilerini ağırlayarak devam etmektedir. Büyükorhan, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×