Gürsu Vize Başvurusu

Gürsu vize başvurusu Bursa ilinde faaliyet gösteren konsolosluklara veya yetkili vize merkezlerine yapılır. Başvuru yapacak kişilerin seyahatlerinden 1 ay öncesinde randevu alması mümkündür.

Vize başvurusu yapılması için gideceğiniz ülkenin vize başvuru formunu doldurmanız gerekir. Başvuru formunda yer alan bilgilerin diğer evraklarla tutarlı olmasına ve bilgilerin güncel olmasına dikkat edilir. Bu formu doldurmanız ardından çıktısını alarak evraklarınız arasına eklemelisiniz.

Gürsu vize başvurusu için gideceğiniz ülkenin konsolosluğuna vize talep dilekçesi yazmanız gerekir. Vize talep dilekçesi, seyahat amacını net olarak ifade eden açıklayıcı bir dilde yazılmalıdır. Dilekçe yazma ve vize evrakları hakkında bilgi almak için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Vize başvurusu için hazırlanması gereken belirli evraklar vardır. Bu evraklar, ülkelerin konsolosluğu tarafından her yıl yayınlanır. Vize türlerine göre yayınlanan güncel evraklar listeleri doğrultusunda evraklarınızı hazırlamanız gerekir.

Gürsu vize başvurusu için hazırladığınız belgeleri vize merkezine teslim etmeniz ve vize harcını ödemeniz ardından başvurunuz tamamlanır. Vize başvuru sonuçları, mail adresinize veya telefonunuza gönderilir.

  • Bursa Vize Merkezi

    Bursa Vize Merkezi

    Bursa vize merkezi çalışmalarına her ilçeden müşterilerini ağırlayarak devam etmektedir. Büyükorhan, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×