Yıldırım Vize Başvurusu

Yıldırım vize başvurusu Bursa’da faaliyet gösteren konsolosluklara yapılır. Gideceğiniz ülkenin konsolosluğu Bursa’da yer almıyorsa yetkili vize merkezleri aracılığı ile de başvuru yapabilirsiniz.

Vize başvurusu yapacak kişiler, gidecekleri ülkenin vize başvuru formunu doldurmalıdır. Başvuru formunda verilen bilgilerin doğru ve diğer evraklarla tutarlı olmasına dikkat edilir. Başvuru formunu doldurmanız ardından online randevu oluşturabilirsiniz.

Yıldırım vize başvurusu için alınan randevu tarihinde başvuru sahibi vize merkezine şahsen müracaat etmelidir. Vize için gerekli evrakların tümünü teslim etmeniz ve vize harcını ödemeniz ardından başvurunuz tamamlanır.

Vize başvurusu için hazırlamanız gereken evraklar, ülkelerin vize şartlarına ve başvuru yaptığınız vize türüne göre değişiklik gösterir. Bu nedenle ülkelerin konsolosluğu tarafından yapılan son açıklamaları dikkate alarak evraklarınızı hazırlamalısınız.

Yıldırım vize başvurusu sonuçları, başvuru sahibinin mail adresine olumlu veya olumsuz olacak şekilde iletilir. Başvurusu olumsuz sonuçlanan kişiler, yeniden başvuru yapma hakkına sahiptir. Başvuru sonucunun olumsuz olmaması adına evraklarınızı dikkatli hazırlamanız gerekir. Başvuru sürecinde firmamızdan danışmanlık hizmeti alarak evraklarınızı hızlı ve kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

  • Bursa Vize Merkezi

    Bursa Vize Merkezi

    Bursa vize merkezi çalışmalarına her ilçeden müşterilerini ağırlayarak devam etmektedir. Büyükorhan, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×