Mudanya Vize Başvurusu

Mudanya vize başvurusu Bursa’da faaliyet gösteren konsolosluklara yapılır. Gideceğiniz ülkenin Bursa’da konsolosluğu yoksa yetkili vize merkezleri aracılığı ile başvuru yapabilirsiniz. Başvuru için öncelikle vize merkezlerinden veya konsolosluklardan randevu alınması gerekmektedir.

Vize başvurusu yapacak kişilerin vize başvuru formu doldurmanız gerekir. Başvuru formu, ülkelerin konsolosluğu tarafından yayınlanır ve internet üzerinden doldurulabilir. Başvuru formunun çıktısını alarak evrakların arasına eklemeniz ve vize merkezine vermeniz gerekmektedir.

Mudanya vize başvurusu için gideceğiniz ülkenin konsolosluğuna vize talep dilekçesi yazmanız istenmektedir. Vize talep dilekçesi, şahsen yazılmalı ve seyahat amacını net olarak ifade etmelidir. Dilekçe yazma ve evrak hazırlama konusunda firmamızla iletişime geçerek danışmanlık alabilirsiniz.

Vize başvurusu, ülkeye gitme amacına göre bir vize türüne yapılmalıdır. Vize türleri; eğitim, seyahat, çalışma, ticari, aile birleşimi gibi sınıflara ayrılmıştır. Tüm vize türleri için talep edilen evraklar farklılık göstereceği için konsoloslukların evrak listeleri doğrultusunda başvuru yapılmalıdır.

Mudanya vize başvurusu gerekli evrakları vize merkezine teslim etmeniz ve vize harcını ödemeniz ardından tamamlanır. Vize sonucu, mail adresine veya telefon numarasına iletilmektedir.

  • Bursa Vize Merkezi

    Bursa Vize Merkezi

    Bursa vize merkezi çalışmalarına her ilçeden müşterilerini ağırlayarak devam etmektedir. Büyükorhan, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×