Kestel Vize Başvurusu

Kestel vize başvurusu Bursa’da faaliyet gösteren vize merkezlerine veya konsolosluklara yapılır. Vize başvurusu yapacak kişilerin, seyahatlerinden önce randevu alması ve randevu tarihinde vize merkezlerine şahsen müracaat etmesi gerekir.

Vize başvurusu yapmak için gideceğiniz ülkenin konsolosluğu tarafından yayınlanan vize başvuru formunu doldurmanız gerekir. İnternet üzerinden doldurabileceğiniz başvuru formunu, ilgili vize türüne göre doldurmalısınız.

Kestel vize başvurusu ülkeye gitme amacına göre bir vize türüne yapılmalıdır. Vize türleri; eğitim, seyahat, ticari, çalışma, aile birleşimi gibi sınıflara ayrılır. Vize türleri ve başvuru süreçleri hakkında bilgi almak için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Vize başvurusu yapacak kişiler, gidecekleri ülkelerin konsolosluğuna dilekçe yazmalıdır. Vize talep dilekçesi şahsen yazılmalı, seyahat amacını net olarak ifade etmelidir. Bu belge ile birlikte hazırlanması gereken farklı evraklar da vardır.

Kestel vize başvurusu için almış olduğunuz randevu tarihinde tüm belgeleri vize merkezine teslim etmeniz ve vize harcını ödemeniz ardından başvurunuz tamamlanır. Vize sonucu mail adresine veya telefon numarasına olumlu ya da olumsuz olacak şekilde gönderilir.

  • Bursa Vize Merkezi

    Bursa Vize Merkezi

    Bursa vize merkezi çalışmalarına her ilçeden müşterilerini ağırlayarak devam etmektedir. Büyükorhan, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×