İnegöl Vize Başvurusu

İnegöl vize başvurusu Bursa ilinde faaliyet gösteren konsolosluklara veya yetkili vize merkezlerine yapılabilir. Vize başvurusu yapacak kişiler, gidecekleri ülkenin vize başvuru formunu doldurmalı ve çıktısını alarak evrakları arasına eklemelidir.

Vize başvurusu için istenen belgeler arasında vize talep dilekçesi yer alır. Dilekçe, gidilecek ülkenin konsolosluğuna şahsen yazılmalıdır. Ülkeye seyahat etme amacını net olarak ifade etmeli ve anlaşılır bir dilde yazılmalıdır.

İnegöl vize başvurusu yapacak kişiler, daha önce vize başvurusu için parmak izi verdiyse yeniden parmak izi vermesine gerek yoktur. 5 yıl içerisinde parmak izi kaydı olmayan kişiler, vize merkezine müracaat ederek parmak izi vermelidir.

Vize başvurularında talep edilen belgeler vize türüne göre değişmektedir. Eğitim, çalışma, turistik, ticari ve aile birleşimi gibi farklı vize türleri mevcuttur. Bu vize türleri için istenen evraklar hakkında bilgi almak için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

İnegöl vize başvurusu gereken evrakları vize merkezine teslim etmeniz ve vize harcını ödemeniz ardından gerçekleşir. Vize sonuçları, mail adresine veya telefon numarasına gönderilir.

  • Bursa Vize Merkezi

    Bursa Vize Merkezi

    Bursa vize merkezi çalışmalarına her ilçeden müşterilerini ağırlayarak devam etmektedir. Büyükorhan, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×